“УДАРівці” вшанували пам’ять вояків УПА

Поділитися

У неділю, 14 жовтня, члени обласної партії “УДАР” вшанували пам’ять учасників національно-визвольної боротьби. Віталій Максимов разом із однопартійцями поклав квіти біля пам’ятника загиблим воїнам ОУН-УПА, що на проспекті  Степана Бандери в Тернополі.
– Сьогодні, у 70-ту річницю Української повстанської армії, особливо гірко усвідомлювати, що за 21 рік незалежності наша держава досі не визнала її учасників, – каже він. – Наше завдання у парламенті – довести справу із визнанням цих людей до завершення. Щоби ті упівці, котрі ще живі, змогли побачити, що українці вдячні їм за те, що живуть сьогодні у незалежній державі.

“УДАР” провів міжнародний турнір з міні-футболу

14 жовтня обласний осередок партії “УДАР” на чолі із кандидатом у народні депутати Віталієм Максимовим провів міжнародний турнір із міні-футболу, присвячений 70-им роковинам створення УПА. У турнірі взяли участь шість команд – “УДАР”, Галицького інституту, ТНПУ, ТНЕУ, ТНТУ і збірна Камеруну.
В результаті змагань перемогу здобули майбутні педагоги, камерунці посіли друге місце, студенти політехнічного університету – третє. Переможцям турніру були вручені золоті, срібні та бронзові медалі, а також Кубок від партії “УДАР”.
– Я планую, щоб такі змагання стали щорічними, – каже Віталій Максимов. – І наступного року на турнір, присвячений УПА, хочу запросити команди зі Сходу України. Щоб вони не тільки взяли участь у змаганнях, а й побачили на власні очі, як на Західній Україні вшановують вояків УПА, хочу показати їм наш музей репресованих на вулиці Коперника, познайомити із тими упівцями, котрі, дай Бог, доживуть до наступних роковин. Щоби наша історія передавалася у наступні покоління від наших предків, які були учасниками національно-визвольної боротьби, а не через сфальшовані владою підручники історії.

У пейнтболі “ударівці” стали першими

У неділю, 14 жовтня, молодіжне крило партії “УДАР” організувало турнір із пейнтболу, присвячений 70-річчю створення Української повстанської армії. Участь у змаганнях взяли 8 команд. Перемогу та “золото” здобула команда “УДАР”, яку очолював кандидат у народні депутати Віталій Максимов. 2-ге місце та срібна медаль – у команди політехнічного університету, третє місце – в команди “УДАР-нокаут”. Також команда-переможець отримала Кубок від організатора турніру.

17 жовтня Олег Тягнибок відвідає Тернопільщину

Завтра у Тернополі “пропісочать” ЗМІ