Віталій Кличко у Тернополі: відео та фоторепортаж

Поділитися

Вчора з тернополянами спілкувався на Театральному майдані Віталій Кличко. І хоч чемпіон світу з боксу запізнився на зустріч майже на дві години (люди очікували його з 19 години, організатори планували виступ з 20 год.), майже 10 тисяч політично-стурбованих краян дочекались на його виступ. Приїхав лідер УДАРу на звичайно мікроавтобусі, в джинсах і піджаку. Поки їхав зі Львова – підписував календарики і листівки. Згодом їх  не вистачило і він почав підписувати кожному бажаючому у ручному режимі. Такого ажіотажу на майдані не мав ще жоден політик після Помаранчевої революції, окрім Юлії Тимошенко.

Про що говорив Кличко, можна послухати у відеозаписі. Порівняно з попереднім візитом, його українська мова стала кращою, спортсмен почав відчувати себе впевненішим політиком. Намагався імпровізувати. Тернополянам це сподоблось. Навіть підказували українські слова. Не глузували.  Були на зустрічі й критичні  питання. Особливо дісталося генералу Максимову, якого Кличко захистив. Максимов тричі поклявся тернополянам бути гідним депутатом. Кумендо на сцені виглядав кременецький кандидат в нардепи Віталій Ломакович. Склалось враження, що в нього в “задниці шило”.

На жаль, зі значними помилками Кличко представив своїх кандидатів-мажоритарників. 6 жовтня у районах такої помилки не бажано допустити.

Кличко критикував опозицію. Не називаючи.  Проте, якщо комуністів і регіоналів засудив критично, то про опозиціонерів казав, що вже були при владі і скомпрометували себе.

Щодо розважальної частини шоу, то вона була доволі невдалою. Виступ “будьонівок” з червоними прапорами викликав лише насмішки, а шоу барабанщиків нагадало “воскреслих” барабанників з Помаранчевого майдану. Старші люди вже навіть обурювались, що початок настільки затягнули. Співака-репера “Егоїста” краще відправити назад до села.

Олексій Кайда: Завдяки використанню альтернативної теплової енергії ми зможемо зекономити до 30 % коштів

Міфи і правда про основних кандидатів у Тернополі