111

Вчора з тернополянами спілкувався на Театральному майдані Віталій Кличко. І хоч чемпіон світу з боксу запізнився на зустріч майже на дві години (люди очікували його з 19 години, організатори планували виступ з 20 год.), майже 10 тисяч політично-стурбованих краян дочекались на його виступ. Приїхав лідер УДАРу на звичайно мікроавтобусі, в джинсах і піджаку. Поки їхав зі Львова – підписував календарики і листівки. Згодом їх  не вистачило і він почав підписувати кожному бажаючому у ручному режимі. Такого ажіотажу на майдані не мав ще жоден політик після Помаранчевої революції, окрім Юлії Тимошенко.

Про що говорив Кличко, можна послухати у відеозаписі. Порівняно з попереднім візитом, його українська мова стала кращою, спортсмен почав відчувати себе впевненішим політиком. Намагався імпровізувати. Тернополянам це сподоблось. Навіть підказували українські слова. Не глузували.  Були на зустрічі й критичні  питання. Особливо дісталося генералу Максимову, якого Кличко захистив. Максимов тричі поклявся тернополянам бути гідним депутатом. Кумендо на сцені виглядав кременецький кандидат в нардепи Віталій Ломакович. Склалось враження, що в нього в “задниці шило”.

На жаль, зі значними помилками Кличко представив своїх кандидатів-мажоритарників. 6 жовтня у районах такої помилки не бажано допустити.

Кличко критикував опозицію. Не називаючи.  Проте, якщо комуністів і регіоналів засудив критично, то про опозиціонерів казав, що вже були при владі і скомпрометували себе.

Щодо розважальної частини шоу, то вона була доволі невдалою. Виступ “будьонівок” з червоними прапорами викликав лише насмішки, а шоу барабанщиків нагадало “воскреслих” барабанників з Помаранчевого майдану. Старші люди вже навіть обурювались, що початок настільки затягнули. Співака-репера “Егоїста” краще відправити назад до села.

13 comments

 1. Славко

  Поважаю і горджуся Віталієм як спортсменом, який досягнув висот у боксі і прославив нашу НЕНЬКУ на весь світ, але політика це не для нього, в його виконанні це пародія, цирк!!! А оточення навколо нього це жах (кандидати, керівники штабів – перебіщики з інших таборів, брехуни, заробітчани, провладні підлизи, зеки). Тай з мовою не конче, виходить легше вивчити німецьку, англійську а українською можна і по Азарівське розмовляти! Ще одне, з боку виглядає так ніби Кличко вперше бачить своїх представників по округах, якось награно так все! Невже ми такі сліпі!?!?!? Я вважаю, що смішно голосувати за УДАР це клоуни! Цікаво чиї, та час покаже!

  1. ret

   А за кого треба голосувати? За Батьківщину зформованої на принципах бізнесових інтересів, більшості членів якої все рівно де, аби поближче до дерибана добратися? З Батьківщини вже тушки побігли в ПР (там до дерибана ближче, бо ті при владі)? До речі БЮТ – основа Батьківщини завжди являвся надійним поставником тушок до ПР. Цей же раз перші тушки від Фронту змін Яценюка. Скоро будуть і від БЮТ.

 2. аня

  Будь-ласка, завантажте більше світлин із зустрічі!

 3. Тетяна

  Віталій звичайно молодець і багато людей до нього прислухається але важко повірити в те що він зможе при всьому його бажанні навести порядок в такій занедбаній системі яка вже впродовж років діє в наші державі… Щоб потім він сам не пошкодував куди вліз і щоб люди в ньому не розчарувались. Та в любому випадку бажаю йому удачі!!!

 4. Мах

  Краще голосуйте за “Свободу” – не прогадаєте

 5. Екатерина

  Виталий , поздравляю ВАС с прохождением в парламент.Вы видите с каким уважением относятся к вам народ Украины.Но прошу Вас , не упустите свой шанс сохранить это уважение к себе. Вы уже допустили ошибку в своей политической деятельности. Вы начали бороться против президента и правительства- это не правильно- этим вы высказываете неуважение к всем избирателям , которые проголосовали за эту власть. Обьедините свои усилия с правительством и решайте все проблемы Украины вместе .Оппозиционеры – это разрушители Украины вместе с Тимошенко. Если вы нимного ошиблись -сечас не поздно все исправить. Желаю вам успехов в политической деятельности нашей родной Украины.!!!!!

  1. ret

   Нельзя объединять усилия ни с президентом+правительство (ПР) ни с Батькивщиной. Такое объединение означает быть подмятими под них. Кличко выбирали люди которые не воспринимают ни ПР ни Батькивщину. У Виталия есть своя программа именно ее он считат путем к успеху развития страны. А ПР и Батькивщина это партии направленные в основном в обогащение их партийцев. Они уже имели возможность что то для страны сделать, но результатов никаких. Поэтому никаких объединений усилий, а выполнять свою программу. Конечно следует поддерживать и полезные предложения любых других партий. Но и излишние конфронтации с другими, по принципу -мы не с ними значит против них, также не нужны

 6. wert

  тигипко тоже поверили, так он не просто обьединился с рыгами, а еще и слил им партию! виталий – пятая колона. он уже неоднократно своими действиями себя скомпрометировал. только обывателю этого не видно. сколько вам надо еще таких “виталиков, морозовых, тигипковцев, литвиновцев”. люди вы слепые! еще свобода может что-то будет для украина делать…и то.

 7. Аркона

  Вiн менi нагадав якогось американського проповiдника секти мормонiв тощо… Ну, а люд… Нi в чому не рiзняться вiд америкосiв!

 8. Ред

  Ругать власть всегда есть за что, но если вдуматься, нам что “свабода” состоящая из умственно-неполноценных или Сеня с Виталиком построят еврейское счастье, конечно нет, расчёт на лохов – вы нас выберите и нам будет легче. Майдан 2004 уже прошёл, сделали лучше? Теперь снова зовут лохов на майдан, но уже пришло 400 человек со всей Украины, поумнели многие.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.