Віталій Кличко: “УДАР” захищатиме своїх кандидатів-мажоритарників

Поділитися

Останній тиждень перед виборами позначився гучними справами проти рейтингових кандидатів-мажоритарників від “УДАРу”, яких влада будь-що намагається зняти з виборчих перегонів. Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко під час спілкування з журналістами в Луцьку.

Політик зауважив, що парламентська кампанія 2012 року – четверта за рахунком, в якій він бере участь, і є найбруднішою та найжорсткішою з усіх. “Так багато ще не використовували бруду, адміністративного ресурсу. На нас тиснуть фізично, через прокуратуру, суди міліцію. Без підстав відкривають справи на представників нашої команди. В Броварах сьогодні справа в суді, щоб зняти нашого кандидата, Павла Різаненка. В Запоріжжі проти Вадима Кривохатька, – три кримінальних справи”, – розповів Кличко. Він навів інші приклади тиску на ударівців, зокрема, ситуацію в Тернопільській області, де на кандидата-мажоритарника від партії Віталія Ломаковича намагаються “повісити” статтю за шахрайство, аби якнайшвидше усунути його від участі у виборах.

“Знаєте, що об’єднує цих людей? – Не тільки те, що вони знаходяться в партії “УДАР”, а й те, що вони є лідерами підтримки виборців. Вони мають найвищу підтримку в своїх округах і є загрозою для висуванців влади, яка робить все можливе, щоб зняти наших кандидатів”, – вважає Кличко.

Політик наголосив, що “УДАР” всіма можливими методами захищатиме своїх кандидатів та збирається залучити якомога більше спостерігачів на ці вибори. “Махінації і маніпуляції починаються не в день виборів, а задовго до того. Ми готуємо своїх спостерігачів. Я мав багато зустрічей з іноземними представниками, і звернувся до них з проханням надати якомога більше міжнародних спостерігачів на виборчі дільниці, – туди, де ми очікуємо найбільші фальсифікації. Також ми звертаємося до громадян із закликом бути небайдужими та активними, якщо вони бачать фальсифікації, звертатись з такими фактами до наших штабів, до наших партійців, до засобів масової інформації”, – наголосив лідер “УДАРу”.

В рамках візиту на Волинь Віталій Кличко зустрінеться з мешканцями міст Володимир-Волинський, Нововолинськ та поспілкується з мешканцями Луцьку на Театральному майдані в центрі міста.

 

Давиденко вкотре займається непрямим підкупом виборців

Влада хоче зняти з виборів опозиціонера Петровського