Влада хоче зняти з виборів опозиціонера Петровського

Поділитися

Кандидат від Партії регіонів Костянтин Баранов звернувся в прокуратуру, СБУ та міліцію з вимогою вжити заходів проти кандидата в народні депутати по Зборівському виборчому округу від партії УДАР Володимира Петровського.  Також є інформація, що «регіонал» подав на Петровського до суду.

Представник Партії регіонів звинувачує Петровського в тому, що висловлювання опозиціонера «Якщо ж влада вкраде наш вибір, якщо результати будуть сфальшованими, не сидіть по хатах, вийдіть на вулиці і поверніть Україну собі. Регіонали та їхні сателіти будуть усунуті або шляхом виборів, або шляхом мирної національної революції» та «Досить терпіти владу бандитів» є «наклепницькою, такою що не відповідає дійсності, містить заклики до незаконного захоплення державної влади, пропаганду насильства та розпалювання міжетнічної ворожнечі, шкодить діловій репутації політичної партії, яку я представляю».

Нагадаємо, що згідноідно частини 2 статті 109 Кримінального кодексу України, публічні  заклики  до  насильницької  зміни  чи  повалення конституційного ладу або до захоплення державної  влади,  а  також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються обмеженням   волі  на  строк  до  трьох  років  або позбавленням волі на той самий строк.  Також, слід звернути увагу на те, що згідно з пунктом  6 частини 4 статті 61 Закону  «Про вибори народних депутатів України»,  Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата у депутати в разі набрання щодо кандидата у депутати законної сили обвинувальним вироком суду за вчинення умисного злочину.

Очевидно, влада через суд хоче позбутись опозиційного  кандидата, який має всі шанси перемогти на окрузі прихованого ставленика влади.

Віталій Кличко: “УДАР” захищатиме своїх кандидатів-мажоритарників

Микола Люшняк відстояв честь опозиції на телемості КВУ