Віталій Кличко: Володимир Петровський є людиною моєї команди

Поділитися

Понад чотири тисячі людей завітали на зустріч з Віталієм Кличком, що відбулася 6 жовтня у Бережанах. Славнозвісний боксер та громадсько-політичний діяч, лідер партії «УДАР» завітав на Тернопільщину, аби представити громадськості свого соратника, кандидата у народні депутати по Зборівському виборчому округу №165 Володимира Петровського.

Гучними оплесками вітали мешканці Бережанщини, Козівщини, Зборівщини, Підгаєччини свого кумира. Поспілкуватися із одним з найпопулярніших українських політиків прийшли люди різного віку – від дітей до пенсіонерів. Багатьох цікавило, які цілі ставить перед собою та соратниками політик Віталій Кличко, які цінності сповідує, яких людей веде з собою до парламенту. Почути відповідь на ці та інші питання люди мали можливість з перших уст. І не просто почути – а подивитися у вічі лідеру партії, переконатися у щирості його слів.

Спілкування з людьми Віталій Кличко почав з пояснення того, що спонукало його зайнятися політичною діяльністю. Найперше, за його словами, – це бажання жити у країні, де людина, її права, свобода і закон були б найвищими цінностями.

«Я ніколи не хотів іти в політику, бо політик в Україні – це сварливе слово. Це людина, яка бреше і краде. Багато людей ідуть в політику, бо хочуть грошей. Мені не потрібні гроші. Мені не потрібні посади. Недоторканність, значки чи крісла мені не потрібні. Кличків поважають у США, Німеччині та багатьох інших країнах, але я не хочу там жити. Я хочу жити на своїй Батьківщині… Мені боляче, коли я подорожую по всьому світу і бачу, що до України ставляться як до країни третього світу, а до нас – українців – як до людей третього сорту. Тому я стою тут, перед вами не як спортсмен», – сказав Віталій Кличко. – «Колись, будучи хлопчиком, я мріяв стати найсильнішим у світі. Мріяв завоювати той пояс, який у свій час мав Леннокс Льюїс, Майк Тайсон та великий Мухамед Алі. Всі спортивні мрії дитинства я втілив у життя. Але я продовжую мріяти. Я мрію що українці зможуть жити у сучасній європейській країні. Тому що ми – європейці, географічно, ментально, культурно, історично. Але нині ми дуже далекі від європейських стандартів життя. Та від нас залежить, чи зможемо ми втілити свої мрії в дійсність. І тому я йду в політику».

Свою команду Віталій Кличко формує за трьома основними критеріями. По перше, людина, котра прагне представляти «УДАР» у Верховній Раді, не повинна чекати – вона повинна інвестувати свій час, енергію та сили, щоб зміни відбулися. По-друге, ця людина повинна бути професійною. І по-третє – володіти високими моральними якостями. Усім трьом критеріям, на переконання Віталія Кличка, відповідає кандидат від «УДАРу» по Зборівському виборчому округу Володимир Петровський, котрий зобов’язався боротися за ідеали свободи та демократії публічно перед тисячами земляків.

«Мені, як і вам, набридло жити у бідній країні. Мені, як і вам, набридло жити в країні, у якій панують українофоби і бандити», – звернувся Володимир Петровський до присутніх. – «Я хочу жити в цивілізованій європейській крані, де панує право, де люди мають можливість заробити собі на прожиття. Пане Віталію! Я знаю, що ви виховані на європейських, світових цінностях. Знаю, що прагнете вивести Україну в цивілізований світ. Я готовий разом з вами піти у бій за Україну. І сьогодні я обіцяю вам, обіцяю громаді нашого краю, що не підведу. Що тісно стану плечем до плеча з командою «УДАРу», з командою опозиції, і ми здолаємо владу, яка панує в Україні. 28 жовтня ми переможемо!»

Представивши свого соратника та побратима, Віталій Кличко наголосив, що кожен член його команди несе персональну відповідальність перед партією та її лідером. А всі разом вони відповідатимуть перед виборцями.

Після виступу лідер «УДАРу» запросив присутніх до спілкування. Охочих виявилося чимало. Люди зверталися до політика з щирою надією та вірою, цікавилися його ставленням до принципових питань, зокрема щодо мови, історії, а також бажали успіхів і Господнього благословення. Відповідаючи на питання, Віталій Кличко оприлюднив заяву, якою задекларував позицію своєї політичної сили щодо статусу української мови – вона має бути єдиною державною. Крім того, Віталій Кличко відповів на питання щодо УПА. Він заявив, що з повагою та шаною ставиться до воїнів Української повстанської армії, адже «вони воювали за свободу та незалежність України».

 

 

 

Дорогі освітяни! Вітаю вас із професійним святом

Під час візиту Кличка у Бережанах транслювали фільм Стерлінга