За хуліганство та злісну непокору до відповідальності притягуються десятеро вболівальників

Поділитися

Другого жовтня на міському стадіоні відбувся футбольний матч між тернопільською «Нивою» та херсонським «Кристалом». Під час поєдинку вкінці першого тайму один з фанів кинув у бік ігрового поля запалений саморобний фаєр. На порушення відреагували стюарти й законослухняні вболівальники, котрих обурила поведінка молодого чоловіка, та повідомили про інцидент співробітників міліції, які несли службу з охорони громадського порядку на прилеглій території.
Правоохоронці спробували вивести з фанівського сектору порушника, але в суперечку незаконно втрутилися інші вболівальники. Злісна непокора та агресивна поведінка молодих людей, що спричинила не лише неповагу до оточуючих, а обернулася нищенням майна стадіону, змусила міліціонерів вдатися до запобіжних заходів, аби не допустити масових безладів.
У результаті за хуліганство та злісну непокору працівникам органів внутрішніх справ до відповідальності притягуються десять осіб. Серед них троє неповнолітніх. Відносно затриманих складено адміністративні протоколи, які скеровано до суду.
Після документування та правової оцінки дій, усіх учасників інциденту було відпущено. Жодних претензій до працівників міліції у порушників немає, про що вони підтвердили письмово.

Як тернопільські міліціонери били вболівальників “Ниви” (відео)

«Нива» 3:2 «Кристал». Четверта поспіль перемога тернополян!

Як міліціянти побили вчора вболівальників тернопільської “Ниви”

Як тернопільські міліціонери били вболівальників “Ниви” (відео)

Жести у політиці: візит Наталії Королевської до Тернополя (відеожарт із натяком)