111

Інтернет-газета “Про все” оприлюднила інформацію про те, як депутат Збаразької міської ради “тирив” кукурудзяні качани з чужого поля

За кілька хвилин, як інформація була розміщена на сайті, до нас зателефонував депутат Збаразької міської ради від партії ВО “Свобода” Наумович Ю.Я. Він розповів свою версію тих подій

Аудіо

За його словами знайомий попросив у нього автомобіль. Йому нібито хтось пообіцяв, що “кукурдза не крадена і нічого не буде. Це якась підстава була. Бо думали, що мене можуть взяти чи що… Получився не я… Бо чогось зразу до мене подзвонили.”. За словами пана Наумовича є квитанція, що він був у Тернополі, оплачував в Арс-кераміці. У той час його не було в Збаражі, а лише його бус. В Арс-кераміці є відеоспостереження.  Крім того, депутат заправляв автомобіль “Таврія” на АЗС “ОККО”. Там теж є відеоспостереження.

Якщо у вас браузер не підтримує аудіофайл, то його можна прослухати тут

Депутат Дмитришин Юрій розповів про ситуацію також “Про все”

На його ім’я хлопець Степан зі Збаража написав заяву, що він 4 жовтня рвав кукурудзу в полі села Добриводи. Він вийшов на дорогу, зупинив білого буса. Там виявився депутат Наумович. Той попросив підвезти йому пару мішків кукурудзи. 50 чи 100 гривень пообіцяв. Той навіть не подумав. крадене чи не крадене. мене теж просять бараболі підвезти. я не питаю – крадене чи не крадене, чи в себе на городі накопали. Він підвіз.Хлопчина загрузив мішки. Пішов ще доривати. Приїхала якась машина. Хлопчина почув голас. Йому 18 років.Втік. А депутат Наумович дочекався міліції, не втік. Дав пояснення… Детальніше – слухайте аудіо. Якщо ваш браузер не підтримує трансляцію аудіофайлів, то їх можна послухати  першу частину і другу тут.

Аудіо

Аудіо

4 comments

 1. ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ В САМИХ РОЗПОВІДЯХ ДЕПУТАТІВ РЯД РОЗБІЖНОСТЕЙ :
  НАУМОВИЧ СТВЕРДЖУЄ ЩО БУВ В ТЕНОПОЛІ А МАШИНУ ЗАЛИШИВ ЗНАЙОМОМУ , А ДМИТРИШИН В СОВЮ ЧЕРГУ ЩО АВТОМОБІЛЕМ ТАКИ КЕРУВАВ НАУМОВИЧ !!!!! НАПЕВНЕ БРЕШУТЬ !!!!

 2. перехожий

  Звичайно брешуть. Всі на Збаражчині знають що Дмитришин утримує ферму із коровами.От для них і запасався кормом. Ганьба!

 3. Людина.

  От хлопці не домовились,що потрібно казати,щоб хоч виглядало правдиво,а ще депутати міської та районної ради.Отакі Свободівці на Збаражчині.

 4. bezuj

  Я тоже всім підвожу то бараболі, то кукурудзу, що мені шкода буса вартістю поза 6-9 штук баксів))). З радістю буду товкти його людям на благо! А ще якщо я Свободівець, то Тимур і його команда ховається!
  Брешуть! На ферму брав кукурудзу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.