3 листопада – відкриття сезону полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів

Поділитися

3 листопада ц.р. – відкриття сезону полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів. Тривають останні підготовчі дні до початку мисливського сезону 2012-2013. Мисливствознавці держпідприємств, підпорядкованих Тернопільському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, нагадують мисливцям, які документи потрібно мати з собою під час полювання, а також просять повторити основні правила полювання, аби деякі горе-мисливці не потрапляли в халепу.

Так, керуючись Законом України «Про мисливське господарство та полювання», прийнятого ВРУ 22.02.2000 р. №1478-ІІІ із прийнятими змінами і доповненнями, на території мисливських угідь ДП «Кременецьке лісове господарство» дозволено колективне і обласне полювання на парнокопитних тварин з 3 листопада по 30 грудня 2012 року включно.

8 виходів на зайця-русака й лисицю в польових угіддях – 11,18, 25 листопада та 2, 9, 16, 23, 30 грудня 2012 року.

На лисицю та інших хижих звірів лише бригадам мисливців із супроводом штатних працівників ДП «Кременецьке лісове господарство» – з 5 січня по 24 лютого 2013 року.

На зайця русака й лисицю в лісових угіддях – з 3 листопада по 30 грудня 2012 року.

Днями полювання є:

на пернатих – субота, неділя – повний світловий день, середа – з 16 години. Починаючи з 11 листопада 2012 року полювання по середах на пернату дичину заборонено.

На зайця-русака та лисицю у польових угіддях дозволено полювати у неділю, в лісових угіддях – у суботу та неділю – лише бригадам мисливців, які полюють за ліцензіями на парнокопитних тварин за разовими відстрільними картками зі вказівкою конкретних лісових урочищ та дати проведення полювання. При цьому потрібно обов’язково зареєструватися в конторі лісництва. Після добування звіра, вказаного в ліцензії, полювання припиняється.

На лисицю та інших хижих тварин у січні і лютому 2013 року дозволено полювати в суботу та неділю.

Норма добування пернатої дичини, полювання на яку триватиме ще до 30 грудня, не повинна перевищувати 3 гуски, 5 качок, 10 голубів, 6 лисок та 10 куликів.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем становить одну особину за день полювання. Норму відстрілу лисиці не лімітовано.

Полювання на пернату дичину, зайця-русака й лисицю проводиться за відстрільними картками, які видає лісгосп і лісництва згідно з порядком видачі відстрільних карток у межах пропускної спроможності мисливських угідь.

Полювання на диких парнокопитних тварин проводиться за ліцензією, згідно з затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу) диких парнокопитних і хутрових звірів у сезон полювання 2012-2013 років та згідно з Положенням про правила проведення полювань, поводження зі зброєю та порядком видачі ліцензій на добування мисливських тварин, затвердженого наказом Міністерства агрополітики та продовольства від 17.10.2011 р.

Ліцензії при видачі їх мисливцям реєструються в Журналі обліку видачі ліцензій та видаються після внесення в касу лісгоспу чи лісництва вартості ліцензій та вартості послуг при полюванні з супроводом лісової охорони.

Добування вовка, лисиці дозволено за умови наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин. У немисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями за дозволом Тернопільського облуправління ЛМГ, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

Заборонено полювання на території НПП «Кременецькі гори», інших об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного призначення, а також загальнозоологічних, зоологічних і орнітологічних заказниках місцевого значення, відтворюючих ділянках та відстані, ближче 200 метрів від будівель, де можливе перебування людей.

ЗАБОРОНЕНО:

– полювання без посвідчення мисливця, контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання на мисливський сезон 2011-2012 років;

– полювання з під’їзду на автомототранспорті;

– полювання з собаками мисливських порід без наявності на них паспорта;

– полювання з використанням немисливської вогнепальної зброї, пневматичної зброї, нарізних вкладишів та напівавтоматичної та автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони;

– полювання на парнокопитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом;

– транспортування добутих тварин або їх частин без підтверджуючих документів на право їх добування та відмітки у відповідній графі контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання, повідомили “Про все” у прес-службі Тернопільського облуправління ЛМГ

 

 

 

Як Хоптян і Надал купували сало на базарі

Про що шкодує Василь Деревляний?