Арсенію Яценюку у Тернополі нічого “не світить”: партія “Фронт змін” здається в оренду разом з меблями

Поділитися

Такий висновок можна зробити із повідомлення агенції нерухомості “Яворина”. Одна з найавторитетніших тернопільських ріелторських кампаній не робить політичних прогнозів. Вона займається продажем та орендою квартир і офісів. От і на сайті компанії з’явилась інформація про здачу в оренду партійного офісу “Фронту змін”. Чимало тернополян, які поділяють погляди Обєднаної опозиції, шоковані інформацією. У прес-службі партії у столиці теж здивовані інформацією. Кажуть, може тернопільські партійці просто переїхали. Насправді це не так. Офісні працівники “Фронту змін” ще не вивезли меблі, бо очікують чи нові орендарі візьмуть і їх, чи захочуть змінити інтер’єр. Відомо, що на оглядини вже приходили перші серйозні бізнесмени.

Ще б пак – 2,5 тисячі доларів за місяць оренди платити, то треба неймовірно дохідний бізнес

Сьогодні офісний номер приймальні тернопільського «Фронту змін» не працює. Керівник місцевого осердку Роман Заставний мобільний телефон відключив. Активісти партії трубки не беруть. Хто займається прес-службою партії невідомо, тому що авторитетні журналісти, які там працювали під час виборів  звільнилися.

Неофіційно для “Про все” один з членів партії ФЗ повідомив, що всі проекти партії згортаються, людей масово звільняють. До наступних виборів.

Але хіба так робиться? На що сподівається Арсеній Яценюк під час президентської гонки? Чи, можливо, він не поінформований про ситуацію.

У Тернополі ж відомо, що Роман Заставний із керівником штабу об’єднаної опозиції Василем Деревляним не дуже спрацювались. Кошти на кампанію йшли через ФЗ. Відповідно, Роман Йосипович “чудив”. З іншого боку й зрозуміла позиція Заставного: його завідомо поставили на непрохідне 75 місце.

Проте мимоволі починає закрадатись думка, що опозиція починає “сипатись”?

Працівницю їдальні Верховної Ради звільнили за те, що вона плювала в суп. Хто плюне в борщ Хоптяну і Надалу?

Сергій Тарашевський: інформація з перших уст про Тернопільську облраду