Готелі “Тернопіль” і “Галичина” порушили закон: забруднюють повітря “файного міста”!!!

Поділитися

Накопичення забруднюючих речовин в атмосферному повітрі зумовлює глобальне забруднення атмосфери, що в свою чергу призводить до знищення лісових масивів, зменшенню родючості грунтів, створює загрозу здоров’ю кожного пересічного громадянина.

Незадовільний стан атмосферного повітря Тернопільської області обумовлений недотриманням підприємствами технологічного режиму експлуатації пилогазоочисного устаткування, невиконанням у встановлені терміни заходів щодо зниження обсягів викидів до нормативного рівня, низькими темпами впровадження сучасних технологій очищення викидів та інше.

Так, за дорученням прокуратури міста Тернополя Держекоінспекторами в Тернопільській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» ПАТ «Тернопіль – готель».

Під час перевірки встановлено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ПАТ «Тернопіль – готель» проводиться без дозволу, що в свою чергу є порушенням ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

За дане порушення, директора готелю притягнуто до адміністративної відповідальності. З метою усунення виявлених недоліків державними інспекторами під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря, курівнику ПАТ «Тернопіль – готель» видано припис, який зобов’язує отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел .

Розрахований розмір збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря склав 41 597, 98 грн.

Слід пам’ятати, що для підприємств та організацій, незалежно від форм власності в обов’язковому порядку розробляється ряд документів , які необхідні для регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Мешканцям мікрорайону «Березовиця», а також вулиць районів тубдиспансеру, цукрового заводу та газопроводу завтра припинять водопостачання

Яндекс.Навігатор заговорив українською