Як грабують Збараж! (документ)

Поділитися

 Основною причиною збурення в громадян та депутатів Збаразької міської ради і витрачених два роки боротьби є питання комунального майна, яке успішно розграбовувалось  і продовжує розграбовуватись і надалі.

Незважаючи на неодноразові звернення в правоохоронні органи та генеральну прокуратуру ці питання успішно приховувались.

Інтернет-газета “Про все” отримала доволі цікавий документ, який пропонуємо вашій увазі

Наводимо одну із схем крадіжки майна в громади м. Збаража на вулиці Івана Франка, 20(перший поверх).

Не важко здогадатися хто являється ініціатором і покровителем даних оборудок.

Розглянемо схему:  приміщення  №1  перекуплене у приватного підприємця Тетяною Бочаровою  – Драбик, яка являється невісткою міського голови Збаража Бочарова М.Г.

Приміщення № 2 придбане нею ж  у міської ради.

Слід зазначити, що у зв’язку із заміжжям у липні 2010 року  та зміною прізвища з Драбик на Бочарову у невістки мера де який час був відсутній  паспорт.

27.10.2010 року «без паспорта», та все ж на дівоче прізвище Драбик, викупляється приміщення № 2 , договір купівлі-продажу звісно ж підписано з міським головою Бочаровим.М.Г., який саме в той час перебував у передвиборчій відпустці, маючи намір знову стати головою.

Приміщення №3, яке суміжне із приміщеннями №1 та №2 (див.схему) було просто вкрадене у громади, адже новою власницею  (чи її тестем) було самовільно розібрано перестінки, долучивши  «не її» приміщення  до двох за безцінь придбаних. Варто зазначити, що дані приміщення є пам’яткою архітектури місцевого значення і мають охоронні номери.

Чи міг Бочаров М.Г. весь час порушувати закон, якби йому тривалий час не допомагала влада, забезпечивши «політичний дах» Чи можливі порушення законодавства, якби прокуратура не допомагала і не прикривала його дії? Чому явного грабежу не бачать правоохоронні органи.

Це не єдина незаконна оборудка мера.

Далі буде….

Приватизація на Тернопільщині: офіційні цифри

У Збаражі новозбудовані дороги зміцнюють… цементом