111
Принаймні, про це просить депутат-асфальтоукладник.
Під час виборів по північному округу, до якого входить й Збараж, один з кандидатів-банкірів робив дорогу. Центральну. Депутат Збаразької міської ради від вулиці Грушевської Андрій Рудан працював у штабі пана К. і займався саме ремонтом. “Залишки” асфальту він “перерозподілив на свій округ. Вибори пан К. програв, дорогу у Збаражі недоробили і, як виявилось, робили її з не якісного матеріалу. Днями депутат Андрій Рудан написав в одній із соціальних мереж:”У мене велике прохання до жителів будинків де ремонтували двори і заїзди: якщо є можливість, то посипте, будь-ласка, засвальтовані ділянки цементом. хоча би трішки. це зміцнить матеріал і довше послужить. дякую”.

3 comments

 1. Андрій

  до автора: я не працював у штабі жожного кандидата. дорогу робили із якісного асвальту. а двори підремонтовували з того асвальту, який знімали. тобто який колись був на дорозі. і це ні для кого не таємниця. чи краще ходити по болоті і ямах???
  і вулиці Грушевської у Збаражі немає 🙂

 2. Андрій

  і якщо цитуєте мої слова, то велике прохання: цитуйте, а не переказуйте своїми словами. чи вам так не вигідно?

 3. Андрій

  і на останок: я щиро жалкую, що пан Клименко програв ці вибори. хоча, вибори, мабуть, програв не він, а самі виборці округу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.