Як грабували дачі в Романівці

Поділитися
Викрадене злодіями майно міліціонери повернули потерпілим

Співробітники Тернопільського райвідділу внутрішніх справ за підозрою у вчиненні крадіжок затримали трьох раніше судимих жителів обласного центру. Молодики за одну ніч обікрали декілька дачних будинків.

    Повідомлення про вчинення злочину надійшло до чергової частини від власників дачних ділянок з кооперативу «Збруч», що в селі Романівка Тернопільського району. Троє господарів нарікали, що невідомі поцупили з їхніх будиночків речі домашнього вжитку, вигребли продукти харчування, електроприлади, вироби з металу.
Оглянувши місце злочину, співробітники районної міліції виявили ще дві дачні будови, де лиходії залишили свої сліди. Щоправда, з цих помешкань невідомі не винесли нічого.
Як розповів начальник Тернопільського райвідділу внутрішніх справ Руслан Балик, зловмисники проникали до чужих будинків, розбивши віконні шиби. Шкоди потерпілим завдали чималої, адже не тільки понищили майно , а й винесли усе, що мало бодай якусь ціну. Не гребували нічим.
Проводячи слідчо-оперативні заходи, правоохоронці помітили закинутий будиночок. Стали встановлювати власників дачі, та місцеві розповіли, що господиня вже давно не навідується в Романівку, тож помешкання стоїть пусткою. Та чуття оперативників не підвело. Відчинивши двері, вони виявили цілий склад накраденого майна. Саме туди, як з’ясувалося, невідомі зловмисники зносили людське добро.

Зловмисників затримали невдовзі, коли вони приїхали, щоб дещо з накраденого забрати на реалізацію. До злочинів підозрювані готувалися заздалегідь. І не дарма вибрали саме кооператив у Романівці, бо раніше один із затриманих тут уже бував, тож відав, що багато з власників не постійно мешкають на дачах, а тому чинити протиправне можна буде без перешкод. З собою зловмисники прихопили ліхтарики, щоб в темряві краще можна було розгледіти чуже майно.
Здавалося б, всі пункти задуманого виконали, залишилося найголовніше – те, заради чого затіяли злодійську веремію, – продати накрадене та покласти гроші до власних кишень. Та у плани злодійського тріо втрутилися міліціонери.
З’ясувалося також, що усі троє підозрювані уже мали проблеми із законом – 23-річний тернополянин був покараний за пограбування, а його двоє старших спільників мотали терміни за розбійний напад.
Проти підозрюваних порушена кримінальна справа за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу – крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення. Двоє зі зловмисників на вирок суду чекатимуть під вартою.
Усе майно, що стало здобиччю лиходіїв, міліціонерам вдалося вилучити та повернути потерпілим.

Міс Тернопіль-2013

Як на “Новому світі” СБУ тренувалось проти терористів