111

«Тушки» місцевого ґатунку все частіше показують свої справжні обличчя. Маскуючись перебуваннями в нібито демократичних партіях, вони вправно відробляють свої «хлібні» місця при будь-якій владі. Одним із недавніх прикладів сказаного є депутат-мажоритарник Тернопільської районної ради від Нашої України із Баворова.

Зрадивши поглядам власних виборців, на сесійному засіданні райради Микола Костик впевнено віддав свій голос за довіру представнику діючого антиукраїнського режиму – голові Тернопільської райдержадміністрації, голові районної організації Партії регіонів Віктору Щепановському. При цьому фракція «Батьківщина» заявляла, що за недостатню роботу голови РДА депутати повинні були проголосувати за недовіру чиновнику.

Натхненне та віддане прислуговування владі з боку депутата продовжилось і під час недавніх парламентських виборів. Микола Костик, як представник Нашої України, організовував агітацію за депутата тієї ж ради від Партії регіонів Івана Чайківського, коли останній балотувався до Верховної Ради України. Аби не зганьбитись у своєму селі – Баворові, на зустріч із кандидатом в нардепи виборців звозили шкільним автобусом. Але чи ж для такого призначений цей транспортний засіб? Тим більше, що разом із тією ж діючою антиукраїнською владою директор місцевої школи не зумів забезпечити безперебійний довіз школярів на навчання. В ці дні автобус зупинився через технічні проблеми.

Як обранець громади Микола Костик першим мав би вийти до виборців та пояснити, чому бездарні керівники району не здатні забезпечити нормальний навчальний процес, чому не всі вчителі і лікарі в районі вчасно отримують зарплату, а деякі змушені йти у відпустки за власний рахунок, чому його передвиборчі гасла так розбіглись із діями.

«Батьківщина» взяла на себе зобов’язання на законодавчому рівні закріпити механізм відкликання депутатів усіх рівнів. І я зовсім не здивуюсь, якщо ця процедура буде успішно застосована у селі Баворів Тернопільського району.

 

Володимир Бойко,

перший заступник голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»,

переможець виборів народних депутатів України у 165 виборчому окрузі8 comments

 1. Гонта

  Вітаю!, гоніння на відьм вже почалося. Молоденькому новоспеченому депутату переможцю крім критиканства слід думати про РОБОТУ майбутню в Києві на користь Тернопілля. І не забути щомісячно звітувати громаді про партійні досягнення в галузі реальної господарки.

 2. тарас

  Пане Гонта!
  Покажіть своє істине лице, та представтесь,щоб читачі знали Вас.
  А то складається враження, що цей коментар написали біло-ГОЛУБІ працівники діючої влади)))…

 3. melana

  Шановний пане депутате!
  Спочатку зробіть хоть ШОСЬ для виборців Вашого округу, а потім паплюжте інших… Не переймайте негативного досвіду своїх колег )

 4. Леся

  Повністю підтримую пана Бойка. Сподіваюсь, ви зможете вистояти до кінця, чого бажаю вам від щирого серця.

 5. миротворець96

  приємно вражений виборами по 165 виборчому окрузі… вся та НЕЧИСТЬ яка сіяла грошима і думала що гроші вирішують ВСЕ “пролетіла”… розпирає гордість за наших людей

 6. миротворець96

  Бойко гідний депутат ВР… ВПЕВНЕНИЙ що він не залишить на одинці людей з їхніми проблемами,що буде усіляко намагатися аби людям стало краще жити у їхній БОГОМ дані землі… ми з тобою…
  ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ

 7. Олег

  Правильно. Тушки – це повинно бути огидним і односельці не мають подавати йому руку

 8. peterS

  Тушок було найбільше у БЮТі, тому вони і програли вибори до міської та обласної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.