На Тернопільщині прокуратура попередила незаконне надання в оренду 643 га землі

Поділитися

Пріоритетною і надалі залишається діяльність прокуратури у сфері земельних правовідносин. Їх динаміка особливо характерна для використання сільськогосподарських земель, і важливим у таких відносинах є те, що вони повинні ґрунтуватися виключно на законних підставах. Адже земля на сьогодні залишається найпривабливішим об’єктом зловживань та махінацій, на упередження яких спрямована діяльність органів прокуратури.

 

Задля забезпечення законності у сфері земельних відносин прокуратурою області ініційовано проведення перевірок додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вимог законодавства при розпорядженні земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Зокрема, прокуратурою Чортківського району з метою захисту державних інтересів у сфері земельних відносин від сумнівних рішень та розпоряджень районної державної адміністрації щодо надання в оренду земельних ділянок площею 587 га підприємствам району внесено подання начальнику управління Держземагенства у області з вимогою усунення порушень діючого законодавства, а також вирішення питання відповідальності осіб, винних у складанні та погодженні вказаних розпоряджень.

Також на порушення при прийнятті рішень та розпоряджень органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо оренди сільськогосподарських земель реагували прокурори Бережанського, Монастириського та Теребовлянського районів.

Завдяки оперативному втручанню органів прокуратури області 643 га землі залишаються у державній власності, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Де затримують виплату зарплати на Тернопільщині?

Кому потрібне котенятко?