111

Голова Тернопільської обласної ради свободівець Олексій Кайда звертатиметься до Кабінету Міністрів України та Центральної виборчої комісії з пропозицією передати ноутбуки, які використовувались на виборчих дільницях, навчальним закладам Тернопільщини, а камери відеоспостереження встановити на пішохідних переходах.
«На камери, закуплені для системи відеоспостереження на парламентських виборах, держава витратила колосальну суму з держбюджету. Майже мільярд гривень пішов якщо не комусь на відкати, то на ілюзію прозорості виборів. Ці кошти могли піти на виплату заробітної плати бюджетникам до кінця року та розрахунки за енергоносії», – наголосив Олексій Кайда.
«Відповідно до закону, веб-камери після завершення виборчого процесу повинні зберігати місцеві органи виконавчої влади. А їх подальша доля незрозуміла, оскільки у законі про це нічого не сказано. Тобто найближчим часом ці технічні пристрої можуть взагалі зникнути. Саме тому ноутбуки потрібно передати школам для облаштування комп’ютерних класів. А камери відеоспостереження встановити за світлофорами і на пішохідних переходах. Адже кількість збитих людей на пішохідних переходах вже переповнює чашу терпіння. Інформація з відеоспостереження повинна надходити до правоохоронних та судових органів», – говорить свободівець.
На думку Олексія Кайди, це допоможе зменшити кількість аварій та порушень правил дорожнього руху. Адже коли водії знатимуть, що є камери, то їздитимуть обачніше.

1 comment

  1. Світланка

    Якби Олексій Петрович займався не тільки своєю політичною кар’єрою,то він би поцікавився і знав,що встановлені на дільницях камери призначені для використання в приміщеннях разом з ноутбуком,і працювати на вулицях у сніг,дощ,спеку і мороз вони не зможуть.Рекомендую звернутись на консультацію до спеціалістів з Укртелекому,які встановлювали цю техніку,за компетентною порадою.Бо навіть під час виборів ці камери у великих приміщеннях давали не дуже якісну картинку,яке там розміщення на світлофорах!!!!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.