Платники податків Тернопільщини безкоштовно отримали понад 3 тис. сертифікатів ключів

Поділитися

Податкова служба Тернопільщини станом на 2 листопада 2012 року видала 3129 посилених сертифікатів ключів, з яких 1355 – юридичним особам та 1773 – фізичним особам-підприємцям.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у секторі реєстрації користувачів  при ДПС у Тернопільській  області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122., Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 19:30 год., у п’ятницю – з 9:00 по 18:15 год.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті АЦСК: www.cskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».

Нагадаємо, що з 30 травня цього року Державна податкова служба України запровадила новий сервіс – Акредитований центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Він дає змогу зекономити платникам податків витрати робочого часу та коштів на придбання бланків, оперативно відстежити зміни до форм звітності, здійснювати арифметичний контроль за показниками декларації, ліквідувати витрати часу на черги при поданні звітності на паперових носіях. І найголовніше – ключі електронного підпису платник податків може отримати цілком безкоштовно!

 

За матеріалами сектору  реєстрації користувачів

 при ДПС у Тернопільській  області управління

 (центру) сертифікації  ключів ІДД ДПСУ

На Тернопільщині за втручання прокуратури поновлено права понад 200 дітей

Іван Стойко про акцію протесту з-під ЦВК (аудіо)