111

Сьогодні о 10 годині розпочалась сесія Тернопільської обласної ради. Вперше за кілька років не буде прямої трансляції сесії в інтернет. Офіційна причина, яку “Про все” дізналася з офіційних джерел облради – не має коштів оплатити, бо вартує чимало. Насправді ціна трансляці – смішна. Якщо державне телебачення в записі брало десятки тисяч гривень, то транслятори в інтернет, як ми дізналися з офіційних сайтів компаній. які надають такі послуги, від 200 до 1000 гривень.

Справжньою причиною відмови від трансляції є звіт голови обласної ради Олексія Кайди, який переходить працювати в до Верховної Ради.Звіт примітивний і убогий. У звіті не згадано жодним словом як голова обласної ради виконав передвиборчі пункти партії “Свобода”

Окрім того, ще вагоміший аргумент – кулуарні вибори голови обласної ради. Не хоче партія Олега Тягнибока демонструвати на людях свою ганьбу – співпрацю з владою.

Чи оберуть сьогодні Василя Хомінця? Чи переможе стратегія Юрія Чижмаря? Чи піде на співпрацю Валентин Хоптян? Покаже лише сама сесія облради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.