Сьогодні о 10 годині розпочалась сесія Тернопільської обласної ради. Вперше за кілька років не буде прямої трансляції сесії в інтернет. Офіційна причина, яку «Про все» дізналася з офіційних джерел облради — не має коштів оплатити, бо вартує чимало. Насправді ціна трансляці — смішна. Якщо державне телебачення в записі брало десятки тисяч гривень, то транслятори в інтернет, як ми дізналися з офіційних сайтів компаній. які надають такі послуги, від 200 до 1000 гривень.

Справжньою причиною відмови від трансляції є звіт голови обласної ради Олексія Кайди, який переходить працювати в до Верховної Ради.Звіт примітивний і убогий. У звіті не згадано жодним словом як голова обласної ради виконав передвиборчі пункти партії «Свобода»

Окрім того, ще вагоміший аргумент — кулуарні вибори голови обласної ради. Не хоче партія Олега Тягнибока демонструвати на людях свою ганьбу — співпрацю з владою.

Чи оберуть сьогодні Василя Хомінця? Чи переможе стратегія Юрія Чижмаря? Чи піде на співпрацю Валентин Хоптян? Покаже лише сама сесія облради.

Добавить комментарий