Студента, який наніс ножове поранення школяру, засуджено до 7,5 років позбавлення волі

Поділитися

Апеляційний суд Тернопільської області залишив без змін вирок першої інстанції, яким 20-річного жителя Закарпаття засуджено за замах на вбивство школяра до 7 років 6 місяців позбавлення волі.  

Встановлено, що 12 лютого 2012 року близько обіду 20-річний студент зустрівся у центрі Тернополя з дівчиною, з якою познайомився у соціальній мережі. Щоправда, дівчина прийшла на цю зустріч не сама, а разом зі своїм знайомим –14-річним школярем. Тернополянка напередодні звернулася до дев’ятикласника з проханням допомогти їй розірвати стосунки з надокучливим студентом.

Проте, присутність школяра страшенно розлютила ревнивого студента. Між хлопцями виник конфлікт. З’ясування стосунків переросло у бійку, під час якої студент встромив ніж у голову підлітка та втік з місця злочину.

Школяр з ножем у голові зумів дійти до найближчої аптеки, звідки його доправили до лікарні.

Того ж дня правоохоронці затримали студента. Ним виявився житель Закарпаття. Проти нього правоохоронці порушили кримінальну справу за ч.2 ст.15-ч.1 ст. 115 КК України (замах на вбивство).

Вироком Тернопільського суду 20-річного закарпатця засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі. Апеляційний суд Тернопільської області залишив призначену йому міру покарання без змін, повідомили “Про все” у  прес-службі прокуратури Тернопільської області

«Jazz Bez» у Тернополі

Кому насправді були вигідні криваві події у казахському Жанаозені рік тому?