Суд не покарав “кислотних кривдників” екс-губернатора Тернопільщини

Поділитися

Обвинуваченого у замовленні облиття кислотою колишнього заступника губернатора Київщини Юрія Чижмаря засудили до не повних двох років. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Голосіївський райсуд Києва замовнику Назару Фесуну призначив покарання у вигляді 1 року 8 місяців 28 днів позбавлення волі. Після винесення вироку його звільнено з під варти в залі суду у зв’язку повним відбуттям покарання.

Виконавець злочину Дмитро Котов отримав 3 роки позбавлення волі. Зважаючи на те, що він має 3 малолітніх дітей, суд застосував амністію та звільнив його від покарання.

Як відомо, 16 лютого 2011 року на вул. Горького у Києві Котов вилив в обличчя Чижмарю суміш з азотної та сірчаної кислоти.

Цей злочин через ревнощі та помсту організував начальник відділення міліції Солом’янського РУГУ МВС України у Києві Фесун. В результаті Чижмарь отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

У ході досудового слідства Фесуна звільнено з органів міліції та заарештовано, повідомляє Українська правда

Янукович призначив нового керівника СБУ на Тернопільщині

Тернопільський мільярдер Тарас Демкура презентував каталог-альбом робіт видатного скульптора другої половини 18-століття Іонна Георгія Пінзеля