Тернопільська “Нива”не створила сенсації

В середу, 31 жовтня, визначилися чвертьфіналісти Кубка України. На жаль, тернопільська “Нива” програра команді  “Севастополь”. У кожному таймі кримчани забили нашим футболістам по голу. Відзначився В.Коваль. Спочатку він на 4 хвилині відкрив рахунок, а в другому таймі на 48 хвилині – закріпив.

В наступне коло пробилися “Дніпро”, “Волинь”, “Арсенал”, “Чорноморець”, “Таврія”, “Севастополь”, “Шахтар” і “Карпати”.

Найбільш нервовий матч провели “Карпати” та “Металіст”. Переможець дуелі визначився у додатковому часі та ще й команди на двох назбирали купу “гірчичників” та дві червоні картки. Крупна перемога зафіксована у матчі “Говерла” – “Шахтар”. “Гірники” довго не могли приборкати ужгородців, та у підсумку перемогли з рахунком 4:1. “Дніпро” вдома на класі переміг “Іллічівець”, забивши два “сухих” м’ячі. “Волинь” легко розібралася зі свердловським “Шахтарем”. “Арсенал” вирвав перемогу над краматорським “Авангардом”, завдяки голу Олександр Кобахідзе на 81-й хвилині. Ще одна битва точилася між “Ворсклою” і “Таврією” – команди на двох забили пять м’ячів. А переможцем вийшли сімферопольці.

Зазначимо, що жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 1 листопада у Будинку футболу. Початок жеребкування – о 16:30.

Всі результати 1/8 фіналу Кубка України: “Шахтар” (Свердловськ) – “Волинь” (Луцьк) – 0:2 “Авангард” (Краматорськ) – “Арсенал” (Київ) – 0:1 “Ворскла” (Полтава) – “Таврія” (Сімферополь) – 2:3 “Украгроком” (Приютівка) – “Чорноморець” (Одеса) – 1:2 “Дніпро” (Дніпропетровськ) – “Іллічівець” (Маріуполь) – 2:0 “Нива” (Тернопіль) – ФК “Севастополь” – 0:2 “Говерла” (Ужгород) – “Шахтар” (Донецьк) – 1:4 “Карпати” (Львів) – “Металіст” (Харків) – 2:1 (додатковий час)

Віталій Максимов: «Я привітав Олексія Кайду із перемогою, хоч і вважаю її нечесною»

Як користуватись сервісом «Єдина база податкових знань»