З початку року співробітники міліції Тернопільщини за незаконне зберігання вилучили 38 одиниць вогнепальної зброї, понад дві тисячі боєприпасів та майже три з половиною кілограми вибухівки

Поділитися

За вказаними фактами порушено 115 кримінальних справ, складено понад двадцять адміністративних протоколів. Статистика могла б бути іншою, якби власники небезпечних предметів скористалися можливістю, яку надають так звані місячники добровільної здачі зброї. Такі заходи дозвільні служби органів внутрішніх справ проводять двічі на рік – навесні і восени.
    Під час проведення місячника добровільної здачі зброї у квітні цього року мешканці Тернопілля добровільно здали 158 одиниць зброї, в тому числі – сім армійського взірця, вісім одиниць мисливської нарізної зброї, майже сотня мисливських гладкоствольних рушниць, двадцять дві одиниці холодної зброї; понад півтори тисячі боєприпасів та майже півсотні спеціальних засобів.
    Добровільна здача небезпечних предметів дала можливість 43 жителям області уникнути кримінальної відповідальності. А майже дев’яносто краян після відповідного оформлення стали їх законними власниками.
    Отож, зважте на власну безпеку і безпеку людей, що вас оточують. Подбайте про те, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Правоохоронці нагадують: незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі до п’яти років. Однак, добровільна їх здача звільняє від будь-якої відповідальності. Також міліціонери звертаються до тих краян, котрим небезпечні предмети дісталися у «спадок» від померлих родичів. Згідно діючого законодавства, зброя покійних власників повинна бути здана до органів внутрішніх справ протягом п’ятиденного терміну на тимчасове зберігання до вирішення питання щодо спадкування майна.
    З будь-яких питань, що стосуються здачі зброї, її придбання чи реєстрації, відповідь можна отримати у співробітників дозвільної системи органів внутрішніх справ за місцем проживання або за телефонами у Тернополі: 27-13-11, 27-13-96.

Затримали водія, який наїхав на велосипедиста та втік з місця аварії

При Тернопільській духовній семінарії стартувала Школа християнського аніматора