111

Ігор Побер, головний ударівець Тернопільщини, нардеп, якому Кличко доручив до Нового року розрахуватися із заборгованістю

На електронну скриньку “Про все” надійшов лист від обуреного краянина

Тернополяни! Пропоную відписатися в коментарях всім, кого на останніх виборах до парламенту кинув з оплатою УДАР.
Є реальна підозра, що партія чесних людей обманула з оплатою членів ДВК в Тернополі.

Сама історія виглядає наступним чином:

1. Спочатку обіцяли 2000-2500 грн за участь в роботі ДВК.

2. Потім сума зменшилася до 1500 грн (теж непогано)

3. Потім передзвонили зі штабу і в зв’язку “з економічною кризою” обіцяли 1000 грн.

4. А по факту виявилося, що заплатять лише 800…

5….. і то з них виплатили тільки 400!

Не так жаль тих 400 грн (хай хтось витратить їх на коханок чи на розвиток реформ), як жаль свого часу. А ще неприємно відчувати себе обманутим партією чесних людей (інших хоча б брехуни обманули, а мене – чесні!).

Досі ударівці не розрахувались і зі спостерігачами. Принаймні, інтернет-газета “Про все” має відомості про невиплату половини з обіцяної суми по Тернополю.

Про заборгованості партії УДАР розповідали в програмі “Знак оклику” (див з 35 хвилини 50 секунди)

7 comments

 1. Ударовець

  Це правда, киданули, думаю частину вкрали керівники штабів для себе і своїх умовно залучених на вибори родичів. Так можна втратити довіру людей до політичної сили.

 2. прес-служба Тернопільської ОО ПП"УДАР Віталія Кличка"

  Шановні тернополяни!!! Просимо не поширювати неправдиві чутки та недостовірну інформацію щодо того, що “УДАР кинув”. На брифінгу, який відбувся 22 листопада в Києві Віталій Кличко пообіцяв, що кошти будуть виплачені до кінця поточного року. Ця проблема не тільки стосується нашої області, а й всієї України.Щодо обласного офісу, то ми залишились в готелі “Україна” на бульварі Шевченка,23 на другому поверсі 4 кабінет, а Виконавчий комітет Тернопільської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” переїхав на вулицю Микулинецьку,3А, телефон (0352) 52 51 59.

  1. Оля

   з моїм батьком ударівці досі не розрахувались..він був спостерігачем в тернополі на дільниці в училищі..дали половину суми..решту обіцяли після виборів..тато кілька разів ходив..але безрезультатно..
   я от думаю – а після нового року наскільки те питання залишиться актуальним? погоджусь, що гроші не дуже великі і з часом ця “принциповість” розміром у кілька сотень може узагалі зійти на “нєт”. Батько вже не хоче згадувати той недолугий борг, адже довірився Удару і з охотою пішов не тільки спостерігачем з боку партії, а й проголосував за неї.

  2. Сьома

   Не вірте прес-службі. Кличко не тільки пообіцяв, він відразу ж і обманув. Це про волонтерів, яких і в помині не було.

 3. Ударовець

  Приємно що є реакція прес-служби на публікацію, хочецься вірити що все буде добре і на мене не будуть ображатися люди яких я залучав до роботи на вибори по Тернопільському р-ну.

 4. Таня

  Питання лишається відкритим, зі мною так і не рорахувались…

 5. Ярослав

  Мене звати Ярослав Нищик. Я був кандидатом в нардепи від УДАРу, виступав поряд з першою 10 списку на з”їзді партії, коли затверджували список кандидатів, очолював 198 окружний штаб. І беруся сміливо стверджувати що по Черкаській області партія свої зобов”язання виконала лише на 10-15 %. Кому цікаво-063 62 86 783

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.