дурниця тижня: транспорт тернополян блокує роботу снігоочисної техніки вважає влада. Місто для комунальників чи городян?

Поділитися

З початком снігових заметів комунальні служби Тернополя працюють в посиленому режимі. Щодня понад 50 одиниць техніки та 300 комунальників здійснюють роботи з ліквідації снігових заметів. Протягом 18 грудня з метою недопущення травматизму під час святкових заходів з урочистого відкриття головної ялинки Тернополя очищено від снігу центральну частину міста (Театральний майдан, вул. Сагайдачного, Валова). З 19 грудня у школах Тернополя відновлюється навчання, тому комунальники спрямували усі сили на розчищення прилеглої території та заїздів до навчальних закладів міста. Окрім того, розпочато очищення дахів будинків від бурульок.

Над очищенням дворів, міжбудинкових проїздів працюють підприємства, які обслуговують житловий фонд міста. За два дні силами комунальників та працівників ЖЕКів розчищено 600 дворів. До виконання робіт задіяли 30 одиниць техніки. Однак є двори, де транспорт мешканців будинків блокує роботу снігоочисної техніки (додається). Міський голова Сергій Надал в черговий раз звертається до всіх тернополян із проханням не залишати автівки на проїжджих частинах, вулицях і подвір’ях, щоб спеціалізована техніка могла повноцінно очищати місто від снігу. В іншому випадку автомобілі доведеться евакуйовувати!

Тернопільські лісівники допомагають боротися зі сніговою стихією

На театральній площі Тернополя засвітили Головну новорічну ялинку