111

У неділю, 23 грудня, в холі ТРЦ “Подоляни” в рамках дитячого свята, організованого газетою “Місто”, відбудеться благодійний ярмарок. На ньому будe реалізовуватися дитячі малюночки  та інші дитячі роботи, надіслані на конкурс, за символічною вартістю. Однак чимало власних виробів нам презентували тернопільські митці та мисткині – художники Олеся Гудима, Роман Скаковський та Микола Мамчур, хенд-мейдери – Ірина Ружовська, Нінелька, Інна Дубова, Ірина Когут, Дана Когут та Борис Явір, майстриня – лялькарка – Тетяна Гуцало, Оля Биндас, яка “валяє” іграшки. На ярмарку буде представлена Віта Петрик та її самобутня чашка з блюдечком ручного розпису, Валентина Денчук – мисткиня та по-сумісництву коректор “Тернополя Вечірнього” презентувала свої топіарії. Юля Скаковська, іконописиця, для участі у ярмарку презентувала ікону, виконану у техніці “жовткова темпора”, а Оля Дроздовська – комплект м’яких іграшок для ялинки, Роман Багрій – ексклюзивну різьблену свічку… Словом, робіт від митців чимало, та й дитячі роботи вас подивують… А все – задля порятунку життя маленького тернополянина Андрійка Столяра, який хворіє на важку недугу – рак крові. Якщо маєте бажання допомогти – приходьте, щоб придбати якусь дрібничку. Зауважу, що запрошені на ярмарок і всі “вершки” міста, то ж матимемо нагоду прослідкувати, хто з них може називатися меценатом. В рамках заходу можна буде поспілкуватися із нашими гостями: співочою Юлею Данилюк з Чорткова та Ромчиком Сасанчиним.
Присутність на заході не зобовязує вас до піару видання чи закладу, у якому відбувається ярмарок, адже ціль у нас одна – зробити так, щоб дитинку не забували, а продовжували допмагати молодій сімї боротися із  недугою.
Початок ярмарку о 12 годині, однак обдивитися роботи можна буде швидше)))) Всі питання щодо заходу можете адресувати   на скриньку Олі Терещук та у соцмережах або телефонувати: 0972909058Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.