Хто не мав роботи на Тернопільщині – працює завдяки сніжній зимі

Поділитися

Сніжна зима заставила людей працювати з користю для суспільства.
Дорожники продовжують працювати в посиленому режимі задля забезпечування вільного руху автотранспорту на дорогах України. Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

18 грудня на автомобільних дорогах загального користування було задіяно 2 тис. 535 одиниць техніки та 3 тис. 732 працівників, зокрема, 2 тис. 359 одиниць техніки Укравтодору та 176 одиниць інших підприємств та організацій (МНС, Міноборони, підрядних організацій). Водночас проїзд в деяких районах залишається ускладненим.
У Рівненській, Житомирській, Львівській, Тернопільській, Вінницькій, Хмельницькій та Волинській областях проїзд дорогами державного значення забезпечено, однак на місцевих дорогах – на під’їздах до окремих населених пунктів проїзд місцями ускладнений.
Що стосується Івано-Франківської області, то проїзд ускладнений автомобільними дорогами державного значення Р-24 Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський, Н-09 Мукачеве-Львів, М-12 Стрий-Тернопіль, Р-20 Снятин – Тязів. На місцевих дорогах цієї області – на під’їздах до окремих населених пунктів – проїзд також місцями ускладнений
У Чернівецькій області рух ускладнено автомобільною дорогою державного значення Р-63 Данківці-Вартиківці-КПП «Сокиряни». На місцевих дорогах – на під’їздах до окремих населених пунктів – проїзд теж місцями ускладнений.
Крім того, внаслідок погодних умов порушено доставку поштових відправлень у Волинській, Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Хмельницькій областях. Доставка пошти буде проведена після проведення робіт із розчищення.
Варто зазначити, що дорожники й далі працюватимуть у посиленому режимі та докладатимуть максимальних зусиль, щоб забезпечити та покращити проїзд автодорогами України.
Мінінфраструктури у свою чергу просить водіїв і пасажирів при здійсненні або плануванні поїздок по можливості враховувати погодні умови.

Міністр МВС розповів як на Тернопільщині чоловік продав дружину на…запчастини

Невістка взялась рятувати чоловіка, бо тестя вже було пізно