Невістка взялась рятувати чоловіка, бо тестя вже було пізно

Поділитися

Родинні стосунки мали б бути приязними, проте два покоління, як правило, під одним дахом не вживаються.
Пізно увечері до швидкої зателефонувала схвильована жінка, яка повідомила, що вдома раптово помер її тесть. Лікарі, які уже нічим не могли зарадити, порадили викликати міліцію. Так вона і зробила. Домашні в один голос запевняли, що смерть чоловіка була природньою, а от у правоохоронців, які прибули за вказаною адресою, виникли сумніви.
Слідчо-оперативна група провела детальний огляд місця події. Тіло померлого направили на судово-медичну експертизу. Професійне чуття слідчих не підвело – пенсіонера позбавили життя.
Першими під підозру потрапили рідні потерпілого. Розмова із ними не дала жодних результатів – усі як один запевняли, що до злочину не причетні. Численні гематоми на тілі померлого свідчили про протилежне. Невідомим залишався і мотив злочину.
Сусіди розповідали, що час від часу чули сварки між батьком та сином. Вочевидь саме це і спричинило трагедію. Під тиском доказів 41-річний тернополянин зізнався, що за день до того сильно побив батька.
У вечері, коли чоловік повертався з рибалки, біля під’їзду його перестріла сусідка. Жінка обурювалася, що син не доглядає за пенсіонером та знущається над ним, мовляв, старенький сам їй про це розповідав. Переступивши поріг квартири, чоловік одразу почав зганяти злість на татові. Спочатку покрив його добірною лайкою, коли цього здалося замало, пустив у хід кулаки.
Пізніше судмедексперт встановить, що механічна асфіксія стала причиною миттєвої смерті потерпілого. Вранці чоловік, як ні в чому не бувало, знову пішов рибалити. Тим, часом, майже добу пенсіонер пролежав у ліжку не рухаючись. Під вечір це насторожило невістку. Вона зателефонувала до чоловіка, і просила його якнайшвидше повертатись додому.
Як розповів начальник відділення розслідувань злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Тернопільського міського відділу УМВС в Тернопільській області Віталій Пісний, на даний час стосовно підозрюваного розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Йому обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляє Сім’я і дім

Хто не мав роботи на Тернопільщині – працює завдяки сніжній зимі

Буйного пасажира перетворили на пішохода