Коли погода вносить корективи!

Поділитися

При ускладненні погодніх умов, випаданні мокрого снігу на багатьох ділянках доріг створюються небезпечні умови для дорожнього руху. Керування транспортом на дорозі вкритій шаром снігу в умова ожеледиці вимагає від водіїв особливих навичок та вміння, а також відповідної підготовки транспортного засобу. Як показує досвіт саме „економія” на встановленні необхідних шин під час зимової експлуатації автомобілів нерідко призводить до трагедій.

Саме при складних погодніх умовах 5 грудня на дорогах області було скоєно ряд дорожньо-транспортних пригод, при яких 2 чоловіка загинуло та 2 отримали поранення.

Так біля 17 години на автодорозі поблизу села Підгороднє Тернопільського району водій автомобіля “ВАЗ 21013” виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з вантажним автомобілем „Вольво”. Внаслідок зіткнення загинули водій та пасажир.

Кожна з автопригод це свідчення людської безвідповідальності, грубого недбальства на дорозі, яка не прощає помилок чи неуважності.

Перед виїздом кожен водій повинен зважити доцільність подорожі при ускладненні як погодніх, так і дорожніх умов. Якщо ж поїздка необхідна, слід бути особливо уважним, чітко і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

 

Інспектор УДАІ старший лейтенант міліції Василь Барановський

Тернопіль і сніг: вплив природи на життя міста (фоторепортаж)

«Градусно-тютюнових» порушників оштрафували майже на мільйон гривень