Кримінальну справу проти Віталія Ломаковича закрили не розпочавши

Поділитися

Ті методи, які використовували колишні кандидати у народні депутати, прокладаючи собі шлях у парламент, ніколи не забудуться. Їхній фантазії не було меж. Одні — з трибун кричали про стабільність та покращення, яке чекає українців вже наступного дня після виборів, інші — прокладали дороги, ремонтували сільські клуби, влаштовували нечувані для мешканців Дні села, міняли вікна і двері у дитячих садочках та школах, возили дітей на оздоровлення у теплі краї тощо. Не обійшлося й без так званого чорного піару. Що тільки не видумували конкуренти, щоб посіяти зерна сумніву у головах довірливих виборців. Дійшли навіть до того, що розклеювали листівки та вимахували перед глядачами невідомими папірцями в екранах телевізорів про відкриття кримінальної справи проти одного із кандидатів на Збаразькому виборчому окрузі №164.

Нині ми вирішили з’ясувати, чи правдивою була інформація про те, що Віталій Ломакович, кандидат-мажоритарник від партії «УДАР» по 164 виборчому окрузі, працюючи на посаді керівника банківської установи, скоїв злочин, за який йому загрожує 12 років ув’язнення.

З офіційних джерел нам стало відомо, що 10 грудня апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Голосіївського районного суду від 6 листопада (зауважте, минув лише тиждень після дати виборів) про скасування постанови про порушення кримінальної справи стосовно Віталія Ломаковича, визнавши, що жодних підстав для порушення кримінальної справи за ч.5 ст. 191 Кримінального Кодексу України не було і немає.

Тепер виникає питання – а чи не було порушення проти Віталія Ломаковича кримінальної справи у розпал передвиборчої кампанії, брудним ходом, влаштованим політичними опонентами аби усунути його від виборчих перегонів або ж скомпрометувати в очах виборців.

 

 

Звернення Ігоря Білика до журналістів та громадських діячів міста Тернополя, з приводу неправомірних дій правоохоронних органів стосовно арт – бару <<Коза>>

Лісові мешканці – в безпеці