Міліціонери затримали палія-месника

Поділитися
    Оперативники Кременецького райвідділу внутрішніх справ за підозрою у вчиненні підпалу затримали 37-річного тернополянина. Чоловік, аби поквитатися з колишнім роботодавцем, підпалив його гараж та дві автівки.
Як повідомив начальник слідчого відділення кременецької міліції Володимир Галевич, до чергової частини райвідділу надійшло повідомлення про підпал від 26-річного жителя села Кімната. Чоловік, котрий приватно займається ремонтом транспортних засобів, повідомив про те, що вночі хтось облив бензином та підпалив його гараж і дві чужі автівки. Палія правоохоронці розшукали гарячими слідами. Ним виявився 37-річний тернополянин.
На запитання правоохоронців про причини підпалу, підозрюваний пояснив, що таким чином вирішив поквитатися з сільським підприємцем за неповернені борги. З’ясувалося, колись тернополянин підробляв у жителя Кімнати. Але десь півроку тому чоловіки посварилися. Роботодавець прогнав помічника і не виплатив йому заробленого – майже тисячу гривень. Саме через гроші й почалася ворожнеча.
Зі слів потерпілого, коли сталася пожежа, він й не сумнівався, що це справа рук колишнього працівника, адже той не раз під час сварки погрожував пустити з димом усе його майно. Але що страшні погрози стануть реальністю – не чекав. А тернополянин довго виношував план помсти. Котрогось дня, додавши хоробрості спиртним, він поїхав до найближчої автозаправки, купив дві півторалітрові пляшки бензину і пішов з ними на подвір’я боржника. Облив брезент, який слугував заслоном до входу в гараж, і кузов «Жигулів», що стояли в дворі. Запал сірника – і усе спалахнуло. В гаражі в цей час стояв ще один автомобіль. Вогонь зачепив і його.
На щастя, пожежу вдалося вчасно ліквідувати, так що великих збитків вогонь не завдав. Зате палій-месник має чималі проблеми із законом. У кримінальному провадженні, порушеному за частиною другою статті 194 Кримінального кодексу, він – головний підозрюваний.

 

За рахунок чужих кролів розширював власне господарство

Роботодавці Тернопілля «приховали» 251 тис. грн. зарплати