За рахунок чужих кролів розширював власне господарство

Поділитися
    Кролівництвом надумав зайнятися 34-річний житель обласного центру на своїй дачі в Смиківцях у Тернопільському районі. От тільки збільшувати кількість вуханів вирішив злочинним шляхом.
Коли з господарств жителів села стали зникати домашні тварини, люди навіть уявити не змогли, що їх обкрадають. Гадали, пухнасті вибралися з клітки через незачинені дверцята, чи може сусідські собаки потягнули «три-чотири кілограми дієтичного м’яса». Проте коли правоохоронці райвідділу стали розпитувати, чи, бува ні в кого не пропали кролики, зголосилися аж троє власників. Яким же було здивування смиківчан, коли міліціонери повернули зниклих тварин. З’ясувалося, весь час вухані жили на дачі одного тернопільського пана.
    Ось як розкрили злодійські походеньки тернополянина. Житель села Великі Бірки, вийшовши якось пізнього вечора надвір, побачив, як невідомий вовтузиться біля кліток з кролями. Чоловік підкрався до зайди і побачив, як зловмисник скидав до мішка п’ятьох вуханів.
Про подію чоловік повідомив міліціонерів. Ті оперативно встановили особу підозрюваного і навідалися до його господарства. З’ясувалося, серед чималої кількості пухнастих, які жили на дачі у тернополянина, були й крадені.
    Підозрюваний зізнався, що причетний до чотирьох злодійських вилазок. Три крадіжки вчинив у Смиківцях, і з господарств односельців поцупив дев’ять кролів. Красти ходив пізно ввечері, коли в чужих помешканнях уже гаснуло світло. Невдалим був останній похід до сусідніх Великих Бірок. Звідти мав нагоду потягнути п’ятьох пухнастих.
Що штовхнуло молодого чоловіка на такий різновид крадіжки? З його слів, задався метою розводити вуханів і організувати невеличкий бізнес з реалізації шкірок та м’яса. От тільки природнім шляхом розмноження тривало б довго, тож зважився на протиправне.

Задумане реалізувати так і не вдалося, от тільки кримінальних пригод на свою голову нашукав. Проти підозрюваного відкрите кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу.

Міліціонери розшукують хулігана, який поранив тернополянина

Міліціонери затримали палія-месника