На Тернопільщині безкоштовно видали майже 7 тис. електронних ключів

Поділитися

Податківцями Тернопільщини станом на 10 грудня 2012 року видано майже 7 тис. посилених сертифікатів ключів, з яких близько 3  тис. – юридичним особам та понад 4 тис. – фізичним особам-підприємцям.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису можна у секторі реєстрації користувачів  при ДПС у Тернопільській  області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька 1, ліве крило, 1-ий поверх, кабінет 122., Тел. для довідок 23-53-61. Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 19:30 год., у п’ятницю – з 9:00 по 18:15 год.

З детальною інформацією, а також бланками заяв та переліком необхідних документів можна ознайомитись на сайті АЦСК: www.cskidd.gov.ua в розділі «Реєстрація користувачів».

Нагадаємо, для того, щоб зекономити платникам податків витрати робочого часу та коштів на придбання бланків, оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками декларації, ліквідувати витрати часу на черги при поданні звітності на паперових носіях Державна податкова служба України запровадила новий сервіс – Акредитований центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису, який запрацював з 30 травня цього року. Ключі електронного підпису платник податків може отримати цілком безкоштовно.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Тернопільській області

Вміти захистити свої права

Прокуратурою вжито заходів щодо стягнення 2.7 млн. гривень збитків, заподіяних державі за порушення природоохоронного законодавства