111

  За закінчений замах на контрабанду культурних цінностей, підроблення документів та їх використання, за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.15, ч.2 ст.201, ч.3 та ч.4 ст.358 КК України  відповідатимуть в суді двоє контрабандистів.  

Досудовим слідством встановлено, що двоє громадян намагалися незаконно перевезти до Польщі камінний годинник кін. ХІХ – поч. ХХ століття, який відноситься до творів, що складає історичну та культурну цінність.

На митному кордоні зловмисники пред’явили підроблені фіскальні чеки, якими підтверджували, що годинник придбаний нібито у звичайному магазині. Проте правоохоронці викрили злочинну діяльність контрабандистів.

Прокуратурою області вивчено законність проведеного розслідування, яке здійснювали співробітники слідчого відділу управління СБУ в області.

Тепер обом зловмисникам, згідно з санкціями інкримінованих їм злочинів, загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією предметів контрабанди та майна, повідомили “Про все”  у прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.