Прокуратура області відреагувала на порушення прав і свобод неповнолітніх у Бережанській виховній колонії

Поділитися

Прокуратурою області із залученням фахівців контролюючих органів проведено перевірку щодо стану дотримання прав і свобод неповнолітніх, які утримуються у Бережанській виховній колонії, під час якої виявлено істотні порушення закону.

 Зокрема, встановлено, що службовими особами Бережанської виховної колонії через неналежне виконання своїх посадових обов’язків допущено порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Законів України «Про пожежну безпеку», «Про охорону атмосферного повітря», «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Також виявлено системні порушення Закону України “Про охорону дитинства”, в частині дотримання права дітей на отримання якісної професійно-технічної освіти.

Так, за бездіяльності керівництва Бережанського професійно-технічного училища, яке діє при виховній колонії, не створено умови для здобуття освіти вихованцями установи. Впродовж тривалого часу належно не організовано навчально-виробничого та навчально-виховного процесу.

Унаслідок відсутності співпраці адміністрації Бережанського професійно-технічного училища з органами управління освітою, не визначаються обсяги підготовки кваліфікованих робітників відповідно до потреб ринку праці. У результаті жоден з вихованців колонії після звільнення не працевлаштувався.

За наслідками перевірок, з метою усунення виявлених порушень закону та притягнення винних осіб до відповідальності, органами прокуратури області внесено документи прокурорського реагування начальнику Бережанської виховної колонії та голові Тернопільської облдержадміністрації.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

У Тернополі засвітили головну ялинку без Діда Мороза (цікаве відео)

В антимонопольний можна телефонувати зі скаргами на порушників