111

Прокуратура відреагувала на порушення бюджетного законодавства в діяльності контролюючого органу

Забезпечення ефективного прокурорського нагляду в бюджетній сфері є одним з пріоритетів у діяльності прокуратури області. Адже порушення бюджетного законодавства суттєво погіршує загальний фінансовий стан держави, негативно впливає на конституційні права громадян.

 Зокрема, у ході проведеної прокуратурою області перевірки встановлено, що фінансовою інспекцією у Тернопільській області всупереч вимог Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» не забезпечено своєчасне і повне відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів за виявленими порушеннями.

Так, при проведенні перевірок службові особи Держфінінспекції приймають  рішення про накладення на керівників підприємств, установ та організацій штрафних санкцій, однак, в подальшому самоусуваються від здійснення контролю за виконанням зазначених рішень, що призвело до несплати коштів до бюджету.

За втручання прокуратури області до бюджету відшкодовано понад 1,1 млн. гривень та за невиконання своїх службових обов’язків до відповідальності притягнуто 5 посадових осіб зазначеного контролюючого органу, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. ІГОР МАЛІГЛОВКА

    Ще один факт такого злочину: в квітні 2010р Тернопільське КРУ під час перевірки виявило в Старовишнівецькій с/р фінансових порушень більше ніж на 70тисяч гривень, про що в газеті “ВІЛЬНЕ ЖИТТЯ” від 07.07.2010р була надрукована стаття “Виявили ревізори” і, що всі матеріали по факту даних порушень передані в прокуратуру Збаразького району. Але Старовишнівецький сільський голова Головатюк В.В. не тільки не був притягнений до відповідальності, а без жодних перешкод знову балатувався на дану посаду на виборах 31 жовтня 2010р!? Як таке може бути? Відповідь на дане питання надав мені заст.прокурора Збаразького району В.В.Виклюк, що все це жовта преса і ніяких документів по даному факту обласне КРУ в прокуратуру Збаразького району не передавало!? А Старовишнівецького сільського голову Головатюка В.В. давно пора відправити на нари за махінації та шахрайство, проти якого декілька разів відкривалися кримінальні справи але все відкуплялося. Коли ви вже до нього доберетеся? Чи він недоторканий ЗЛОДЮГА?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.