У тернопільському супермаркеті жінка обікрала жінку

Поділитися

Неприємністю закінчився візит до одного із тернопільських супермаркетів для 54-річної жительки обласного центру. З камери для зберігання особистих речей покупців у неї поцупили сумку. За допомогою пенсіонерка звернулася до працівників міліції.

Співробітники Тернопільського міськвідділу міліції швидко розшукали охочу до чужого майна. Нею виявилася 53-річна мешканка Тернопільського району. Як розповіла жінка, того дня вона теж прийшла на закупи до супермаркету та залишила свої речі в камері схову. Коли повернулася за ними, довго не могла відчинити ключем ящик, коли все ж вдалося це зробити, помітила, що там знаходиться зовсім не її майно. Подивилася на номер ящика і зрозуміла, що переплутала комірки. Свій же сховок відчинила без проблем. Жінка вже збиралася виходити з магазину, як враз передумала та повернулася до чужого ящика, щоб взяти звідти жіночу сумку.
Вже вдома роздивилася її вміст – мобільний телефон, дві парасолі та документи. Та скористатися краденим не вдалося. Через декілька годин до її помешкання навідалися міліціонери. Жінка шкодує про вчинене, та це не звільняє її від відповідальності. Розпочато кримінальне провадження за статтею 185 частина 1 Кримінального кодексу України.

Допоможіть встановити особу невідомого!

Про відомого тернопільського співака і композитора Анатолія Горчинського пишуть приємні спогади досі