111

Прокуратура області вимагає забезпечити безпеку руху на автошляхах та створити умови для безпечного перевезення пасажирів

 Органами прокуратури області зобов’язано Службу автомобільних доріг у Тернопільській області, ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та комунальні підприємства області вжити невідкладних заходів щодо належного утримання доріг у зимовий період, забезпечення безпеки руху та створення умов безпечного перевезення пасажирів і вантажів на автомобільних дорогах.

 На сьогоднішній день викликає серйозне занепокоєння зимове утримання вулично-шляхової мережі області.

Прокурорськими перевірками встановлено, що при ускладненні погодних умов дорожні та комунальні організації вчасно не провели першочергові заходи та не забезпечили належної безпеки дорожнього руху, що призвело до скоєння ряду дорожньо-транспортних пригод.

З метою усунення виявлених порушень, причин і умов, що їм сприяли та притягнення винних осіб до відповідальності прокуратурою внесено документи прокурорського реагування, якими зобов’язано керівників зазначених організацій вжити невідкладних заходів для усунення порушень Законів України «Про автомобільні дороги», «Про автомобільний транспорт» та «Про дорожній рух», повідомила “Про все”  прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

1 comment

  1. Тернополянин

    А я ВИМАГАЮ що б прокуратура порушила кримінальну справу проти мера злодюги, його заступників хапуг і проти керівників КП, які мали дороги прибирати які є балансоутримувачами доріг. Падаль краде кошти, котрі ідуть на придбання солі. Сволоч, закупи сіль і добав до піску, щоб лід котрий під піском почав топитися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.