18-річний житель Скалата Підволочиського району обікрав помешкання свого товариша.

Поділитися

До чергової частини Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ із заявою про викрадення майна звернувся житель обласного центру. Чоловік розповів, що того дня він поїхав на Львівщину, де несе строкову службу його син. Проте після повернення додому на господаря чекав неприємний сюрприз. Хоч квартира була на замку, проте хтось таки зумів потрапити всередину і добряче погосподарювати – зі сховків зникли гроші, золоті вироби та колекція годинників.
Слідчо-оперативна група, що виїхала на місце скоєння злочину, зібрала усі речові докази, які допомогли б встановити особу підозрюваного. Допоміг міліціонерам й господар. На традиційне запитання чи підозрює він когось у крадіжці, чоловік припустив, що до злочину може бути причетний товариш сина. Припущення виявилося правильним.
Міліціонери оперативно затримали підозрюваного. Зловмисник можливо й хотів відвести від себе підозру, та знайдені у його помешканні речі, що належать потерпілому, позбавили його такого шансу. Тож 18-річний студент розповів про свої пригоди в чужій квартирі.
Виявляється, закрутилася злодійсько-корислива веремія ще влітку цього року. Святкуючи на квартирі батька свої іменини, син потерпілого тоді запросив до компанії жителя Скалата. Коли компанія веселилася, скалатчанин помітив у коридорі ключі від квартири. Поклав їх до кишені і на деякий час відлучився, аби зробити дублікат.
Нагоди понишпорити у чужому помешканні довелося чекати декілька місяців. І саме у момент, коли рідні поїхали до сина, зловмисник вирішив діяти. З квартири виніс понад півтисячі доларів, декілька сотень російських рублів, дві золоті прикраси та шістнадцять колекційних годинників. Загалом, сума збитків становила понад сорок тисяч гривень.
Та довго розкошувати за чужий рахунок злодієві не дали міліціонери. Лиходія затримали. Дещо з краденого вдалося вилучити.
Корисливість, яка переважила дружбу, не тільки обернулася втратою довіри, а й кримінальною відповідальністю. Слідче провадження проти затриманого відкрите за частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу.

Тернопільський фестиваль Різдвяної куті відбудеться сьогодні

Чоловік у Рогачині на Бережанщині вбив дружину та пішов спати