На Тернопільщину, з початку сезону цукроваріння, станом на 11 січня, вироблено 211 184 тонн цього солодкого продукту,- повідомляє сайт Тернопільської облдержадміністрації.

Як повідомили в головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації, уже перероблено 1 810 520 тонн цукрового буряку.

Як відомо, власником більшості цукрових заводів на Тернопільщині є нібито Іван Гута, який очолює агрофірму “Мрія”. За неофіційною версією, у фірму гусятинського фермера суттєві фінансові вливання зробив одногрупник дружини Івана Гути – Катерини – Віктор Ющенко, екс-президент України.

1 comment

  1. Даник Михайло

    На Тернопільщину (загроза може бути) чи на Тернопільщині ?? Кількість “вивареного” цукру навіть НАЗК невідома досі. Іван Ґута ( хто має “чіпку” пам”ять – давно “сидить” в австрійскій каталажці). Але – в нас – корупції НЕМА !! В природі – й не було !! НЄХУЙ до нас “за розсадою” їхати !! Дорога – ніби Є. Але – реклами, що ми “продаємо – не було”. І – не буде, бо ми не знаємо як вирощувати отой міцелій !с Ми ніхуя не знаємо, тому організовуємо собі навчання на тему – як позбутися ҐЄМОРРОЮ. В нас – такий Діагноз, мусимо ч/ зиму – ліки знайти. Бо – приїдуть поляки, дадуть пізди ! Куди нам, бідним від народження, діватися ?? Що, з”їхати з цієї землі ?? А – вище ліктя нашу руку УЯВЛЯЄТЕ ?? Не зразу на лікті ! А трохи вище як – “по РЄМЬОНА” ??! Пойдьот ??

Напишіть відгук