Яндекс склав буквар з пошукових запитів мешканців Західної України

Поділитися

Щотижня мешканці Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільскої, Хмельницької та Чернівецької областей використовують в пошукових запитах до Яндекса в середньому 22 мільйони слів. Як і жителі інших регіонів, користувачі з Західної України найчастіше вживають під час пошуку слова “онлайн”, “завантажити”, “безкоштовно”, “дивитися” та “гра”. Але є в запитах з кожного регіону й слова, які його мешканці використовують частіше за жителів інших місць. Такі слова й увійшли до нашого букваря.

Зазвичай до списку характерних для регіону слів потрапляють назви місцевих географічних об’єктів, організацій або сайтів. Порівняно з іншими українськими регіонами в запитах мешканців Західної України набагато більше побутових слів, наприклад, “щоденник”, “пісня”, “юшка”, “якість” чи навіть “еротика”.

англійський

бесплатно

відео

грати

ґуґл

дивитись

еротика

європа

жінки

закритий

ивано-франковск

ігри

їсти

контакти

львів

мультфільм

новини

область

пісня

ровно

скачати

тернопіль

ужгород

фільм

хмельницкий

ціна

черновцы

шини

щоденник

юшка

якість

 

*Найпопулярніші слова з тих, що зустрічалися в запитах мешканців Західної України як мінімум у п’ять разів частіше, ніж у середньому. Досліджено запити з семи регіонів України. Враховувались усі вживані форми слів.

Про запити мешканців Західної України в пошуку Яндекса читайте також на сторінці http://company.yandex.ru/researches/cities/ua_west.xml (рос. мовою)

У Чортківському районі прокуратура наїхала на фірму за воду на мільйон гривень!

Губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна звільнили з посади