Губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна звільнили з посади

Поділитися

Про це повідомили “Про все” достовірні джерела з Тернопільської облдержадміністрації та у столиці.

Відомо, що Валентин Антонович протягом останніх днів зібрав усі свої речі з службового кабінету і вивіз до рідних Чемировець, що на Хмельниччині. Процесом переселення керує дружина губернатора Надія, оскільки сам губернатор у жахливому запої. Навіть на день Соборності  в Підволочиськ не мав здоров’я приїхати.

Як поділився особисто інформацією Валентин Антонович з найближчим оточенням, звісно, що за пляшкою, в Адміністрації Президента йому в очі сказали, що він був найгіршим керівником області за всю історію! Це було для нього жахливим приниженням. Але не це переконало президента підписати указ. Основна причина – нібито Хоптян дозволив собі захистити бізнес Івана Гути.

Наїзд податкової на компанію “Мрія” був проведений особисто під контролем сина Президента. Хоптян цього не знав. Як і Михайло Головко, якому надійшла команда “фас” на податківців з офісу керівника штабу регіоналів Андрія Клюєва. Звичайно, Головку Клюєв не телефонував )))

Лише нещодавно стало зрозуміло, що нині триває перерозподіл власності на Тернопільщині. Нардепу Януковичу-молодшому “впало в око” найбільше аграрне підприємство Тернопілля, підконтрольне сім’ї екс-президента Ющенка. Син Віктора Федоровича руками свого ставленика – міністра доходів і зборів Олександра Клименка намагався поставити під контроль “Мрію”.  Брат екс-президента Петро Ющенко звернувся за допомогою до Андрія Клюєва, з яким має надзвичайно дружні стосунки. Керівник РНБО намагався залучити “патріотичний фактор”, який підтримує вже чимало років. Через поспіх виникла помилка:  Гусятинський район не входить в округ Михайла Головка. Це округ бютівця Михайла Апостола. Але він не підконтрольний регіоналам. Ніхто не сподівався, що про це довідаються ЗМІ. Першим про оказію з “Мрією”  повідомила інтернет-газета “Про все”.

Михайло Головко “наламав дров” під час “спілкування з податківцями”. І настільки налажав, що нині Олег Тягнибок особисто розробляє концепцію, як пояснити людям, чому нардеп-свободівець захищав бізнес, який фінансує Партію регіонів.  Чому за це взявся лідер “Свободи”? Бо недосвідчений нардеп такого абсурду наговорив ЗМІ:

— Я відкриваю громадські приймальні в усіх районах нашої області, в тому числі і в Гусятинському. 17 січня на звернення ТОВ “Мрія Центр” я приїхав в село Васильківці, аби зустрітися з громадянами. Однак моїй депутатській діяльності нахабно перешкоджали працівники ДПС, адже, згідно зі ст. 17 Закону України “Про статус народного депутата України”, я маю право безперешкодного доступу на всі підприємства, установи та організації, розташовані на території України, незалежно від їх підпорядкування, форм власності, режиму секретності. У Васильківцях розташована моя громадська приймальня, є мої особисті речі, звернення громадян та інші документи. Працівники ДПС намагалися не впустити мене до приймальні, але я все-таки пройшов через двері до свого кабінету і взяв звернення громадян та потрібні мені документи для депутатської роботи. Там же, на місці, до мене звернулися працівники ТОВ “Мрія Центр” про неправомірні дії працівників ДПС, на що я відреагую депутатським зверненням,- розповів недосвідчений нардеп “Новій Тернопільській газеті”.

Що буде з “Мрією” і Михайлом Головко – вирішується в Адміністрації Президента. Бізнес, напевно, перерозподілять. Депутата Головка малоймовірно, що позбавлять квитка нардепа. Скоріше йому пощастить і Клюєв пообіцяє дурнів не посилати на акції сина Президента.

Станом на 14 годину указу Президента України про звільнення Валентина Хоптяна на офіційному сайті не має. Поки що. В тернопільській облдержадміністрації усі чиновники сидять як на голках і очікують оприлюднення. Хоптян не сказав з яким формулюванням його відправили у вільне плавання.

Зате в коридорах Адміністрації Президента останні тижні було помічено активність новоспеченого академіка Михайла Цимбалюка. Він втретє прагне стати губернатором Тернопільщини. Але шанси його мізерні. Віктор Янукович його просто не переносить і вважає “крисою”.  Цимбалюк у 2004 році, перед Помаранчевою революцією нібито присвоїв увесь виборчий бюджет. Саме тому Янукович отримав в нашому краї найгірший результат. В ЗМІ тоді пройшла інформація, що губернатор Тернопілля Михайло Цимбалюк ходить з підбитим оком. Як і тодішній глава Адміністрації Президента Віктор Медведчук. Друге пришестя Цибалюку пролобіював екс-президент України Леонід Кравчук. Але нашому гуцулу було мало влади і він перекупив собі аналогічну посаду у Львові. Під час відкриття стадіону Цимбалюк знову підвів Януковича. Федоровича засвистали так, що побачила вся Європа.

Навряд чи знайдуть аргументи “підмазані кадровики”, щоб керманич країни хоча б поглянув на його папку з поданням. Окрім того, головним претендентом на крісло губернатора Тернопільщини вважається Анатолій Француз. Але поки виконувати обов’язки голови Тернопільської облдержадміністрації буде перший заступник Микола Головач.

Яндекс склав буквар з пошукових запитів мешканців Західної України

Знайомтеся, майже губернатор Тернопільщини – Анатолій Француз