Кожний тернополянин зможе заробити на євреях “Київстару”?

Поділитися

У січні 2013 року «Київстар» запустив унікальну рекламну контент-послугу «Слухай і заробляй». Вона дозволяє клієнтам отримувати поповнення на свій рахунок, прослуховуючи контент рекламного характеру. Це принципово новий в Україні канал комунікацій для рекламодавців та новітній сервіс для абонентів.

Послуга «Слухай і заробляй» — перший в Україні сервіс категорії Sponsored Call. Вона полягає в тому, що рекламодавці надають свій рекламний контент (пропозиції щодо своїх товарів та послуг), а абоненти можуть прослуховувати його, отримуючи за це поповнення свого мобільного рахунку. Розмір «прибутку» для абонента — 15 копійок за кожен прослуханий ролик.

Наразі проект впроваджено як пілотний, планується протестувати його ефективність. Після цього компанія прийме рішення щодо подальшого розвитку сервісу.

Практика використання мережі оператора як рекламного каналу існує у різних країнах світу. Особливість впровадження послуги Sponsored Call компанією «Київстар» полягає в тому, що реклама абоненту не нав’язується – по-перше, він сам вирішує, чи хоче прослухати той чи інший рекламний ролик; по-друге, він має можливість обрати категорію, яка його найбільше цікавить; по-третє, за прослуховування реклами абонент отримує поповнення рахунку. Така бізнес-модель є принципово новою.

Для рекламодавців використання послуги як каналу комунікацій з клієнтом має беззаперечні переваги: охоплення аудиторії є максимально широким, існує можливість розпочати рекламну кампанію з мінімальним бюджетом, а також таргетувати рекламу в залежності від інтересів споживача.

«Київстар» надає абонентам можливість налаштовувати параметри свого профілю — включати та відключати певні категорії реклами в залежності від своїх вподобань. Послуга надається за технічної та сервісної підтримки партнера ТОВ «КУБІК ТЕЛЕКОМ».

Спочатку планується дослідна експлуатація нової медіапанелі: шляхом випадкової вибірки «Київстар» визначить абонентів, яким надішле пропозицію скористатися послугою. З часом послуга стане доступною всім абонентам передплаченого зв’язку «Київстар» і абонентам DJUICE.

Володимир Стаюра йде слідами Степана Барни

У Тернополі собака покусав школяра та вчителя (відео)