Михайло Головко – розбушувався

Поділитися

Сьогодні, в офісі міжнародної аграрної компанії «Мрія» Івана Гути, яка фактично належить родині екс-президента України Віктора Ющенка, податкова міліція мала вилучити документацію за рішенням суду. Найбільша  компанія Тернопілля, яка є одним із лідерів в аграрному секторі України, підозрюється в махінаціях у сплаті податків. Ця інформація отримана тернопільською інтернет-газетою «Про все» з достовірних джерел у місцевій податковій.

Дивною є ситуація тому, що агрокомпанія «Мрія» активно підтримувала дружину губернатора Валентина Хоптяна –Надію  – на парламентських виборах.  Вона активно боролась проти кандидата від об’єднаної опозиції Михайла Апостола. Проте, податківці намагаються у цей час вилучити документи. Найдивнішим є продовження цієї історії: до офісу компанії «Мрія», виламуючи двері, заліз народний депутат України від опозиційної політичної партії «Свобода» Михайло Головко. Від руки нардеп написав на аркуші, що це приміщення є приймальнею народного депутата. Податківці розсміялися з такої комедії і продовжили свою роботу. Михайло Головко не заспокоївся, почав погрожувати, що всіх податківців буде звільнено з роботи. Для переконливості своїх слів юний нардеп почав зривати пагони з працівників податкової міліції.

Окрім того, Михайло Головко, за словами джерел «Про все»,  виніс з офісу два величезних  кульки з грішми у купюрах по 500 гривень. За оцінкою самих податківців, з офісу винесено понад 1,5 мільйони гривень.

Цікаво, чи не почав представник «Свободи» відробляти таким чином кошти від родини, яка є фінансовим донором Партії Регіонів?

На телефонні дзвінки від «Про все» Михайло Головко не відповів.

 

 

На Тернопільщині приватизують Підволочиський приладобудівний завод, Чортківський ливарно-механічний завод, “Тернопільоблтару”, «Бережанигаз», «Текстерно»

Хто з депутатів їздить тролейбусом і ще й оплачує проїзд?