Троє – в лікарні, один – в міліції – результат застілля

Поділитися
    Троє жителів села Вовківці Борщівського району потрапили до медичного закладу з ножовими пораненнями після сварки зі своїм односельчанином.

Як розповів перший заступник начальника Борщівського райвідділу міліції УМВС України в Тернопільській області Володимир Гуска, повідомлення про випадок надійшло від чергового районної лікарні. З‘ясувалося, троє молодих людей потерпіли від свого товариша.
Напередодні квартет випивак щось святкував. Привід , аби перехилити чарку, молоді люди завжди мали, адже, зі свідчень односельців, незважаючи на свій вік – найстаршому з компанії – двадцять дев‘ять, наймолодшому – двадцять чотири – до чарки прикладалися часто. Того дня їх теж звела оковита. Спочатку розливали на трьох, відтак до спілки долучився раніше судимий односелець. Що саме спонукало останнього вхопитися за ніж – достеменно невідомо.
Підозрюваний розповідає, що таким чином він захищався, потерпілі пригадати причин конфлікту не можуть, але наслідки від такої неадекватної поведінки ледь не закінчилися фатально. На п‘яні крики до хати вбіг батько одного з потерпілих. Саме він викликав швидку медичну допомогу і не дав накоїти нападникові ще більшого лиха.
В лікарні медики діагностували в одного потерпілого колото-різані рани поперекової ділянки, в іншого – різану рану руки з пошкодженням сухожилля, а в третього – проникаюче поранення черевної порожнини. І єдиний спільний «діагноз» – алкогольне сп‘яніння.
Молодиків госпіталізували. Їхній кривдник теж має проблеми. Не стільки зі здоров‘ям, як із законом. Адже проти нього відкрите кримінальне провадження за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України – навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Звинувачення серйозне, адже карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

У Суходолі на Гусятинщині впіймали конокрада

З холодної пастки пенсіонерку допоміг визволити собака