У Тернопіль їдуть поляки-віртуози

Поділитися

Польський струнний квінтет Vołosi виступатиме у Тернополі 2 березня у рамках всеукраїнського туру. Концерт відбудеться у кінотеатрі “Перемога” о 19.00. Подію організовує мистецьке об’єднання “Коза” спільно з агенцією «АртПоле».

Колектив VOŁOSI став відкриттям для українців на фестивалі АртПоле-2012. Неймовірно емоційні, енергійні та чуттєві, польські віртуози по-новому відкривають нам музику – класичну і народну. Поєднуючи відчайдушність фольклору, досконалість класики, джазову легкість імпровізації, VOŁOSI випромінюють вибухову енергію потужного рок-концерту.

– Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, — каже представник «АртПоля» Тетяна Манзюк. – Адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

Гурт Vołosi нове явище на європейській музичній сцені. Вони виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.

Концерт у Тернополі відбудеться 2 березня в кінотеатрі «Перемога». Вартість квитків від 30 до 40 гривень. Придбати їх можна у барі “Коза” та у кінотеатрі “Перемога”

 

 

 

Податківець-депутат попався на хабарі

Обдурені УДАРом об’єднуються у соціальних мережах