111

В однокласниках створена група УДАР-кидалово. Група створена не лише для тернополян, але для усіх українців, яких кинула на останніх виборах партія УДАР Віталія Кличка. Група створена для того, щоб зібрати інформацію та показати керівнику партії УДАР реальну картину з обдуреними спостерігачами та у ЗМІ. На грудневій прес-конференції журналіст телеканалу ІНТЕР запитував Віталія Кличка про заборгованості перед спостерігачами, ЗМІ. Кличко сказав, що з ними працювали лише волонтери. Якщо ж є заборгованості, то він просить лідерів обласних організацій розрахуватися з людьми. Сьогодні 25 січня, а заборгованості досі не погашені. Інтернет-газета “Про все” має позитивний досвід боротьби з невиплатою коштів політиками-кандидатами в депутати. Ми пропонуємо об’єднатися у цій групі, розповісти про заборгованості. За певний період аналогічні групи будуть створені в інших соціальних мережах.

Разом – ми сила!3 comments

  1. Юрий

    Кличко сегодня – это Тигипко вчера. Просто ПР пока не нашла для Кличко должности. Найдет и “третья” сила успокоится и сольется с ПР.

  2. СТЕПАН

    ТЯГНИБОКА В ПРИЗИДЕНТИ! БАЛАЧКИ СКІНЧИЛИСЬ!

  3. Андрій

    Тягнибок якраз був би для Януковича як паличка-вирчалочка – було б як 1999 – Кучма проти Симоненка, тільки навпаки – весь Схід полетів би масово голосувати за Януковича, боячись Тягнибока.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.