![527362_476412922404969_903205518_n](/wp-content/uploads/2013/01/527362_476412922404969_903205518_n-300x300.jpg)
“Сьогодні якась напасть у Центрі. Дикі пробки. Прийдеться, певно, на Східний через Дружбу їхати…”,- зазначив на своєму акаунті у Фейсбуці тернополянин Юрій Кулик. Чоловік просто в шоці від безвихідної ситуації. У Тернополі не видно жодного даїшника, який би “розрулював” ситуацію. На ринок їдуть на автомобілі або самогубці, або ті, хто має лишніх 2-3 години. І це при тому, що пробки утворилися не через аварії.