Згідно інформації ЗМІ, у Тернополі 11 січня 2013 року у міській лікарні № 1 через неналежне ставлення і халатність медперсоналу, померла (задихнулася через відсутність кисню у кисневому балоні) 26-річна Марія Деркач.

Брат трагічно померлої Андрій Деркач написав заяву до прокурора міста, де детально описує всі події, висловлює свою позицію та вимагає покарати винних!

Також, з ініціативи родини, по місту було розповсюджено плакати, на яких є заклик до мешканців міста та громадських організацій не бути байдужими та не дати замовкнути цій справі.

У зв’язку з цим, Тернопільська обласна організація ВО “Тризуб” імені Степана Бандери, висловлюючи щирі співчуття, офіційно заявляє про свою солідарність і підтримку рідним Марії Деркач. Ми також закликаємо громаду міста не стояти осторонь, та у разі “заминання” даної справи вийти на вулицю та відстояти честь покійної Марії.

Знаємо, що такий випадок непоодинокий і мовчати про нього – гріх! Ми втрачаємо близьких людей через тотальну корупцію, через безправність та безпорадність пересічного українця перед антиукраїнською системою яка запанувала у державі Україна! Якуновичі, Азарови, Богатирьови спокійно сплять і жирують за наш рахунок, за рахунок наших життів які не варті для них і гроша!

Доки ми будемо мовчати, доти будуть траплятися такі випадки, як з Оксаною Макар, родиною Павличенків і тепер тут, у нашому місті – з Марією Деркач!

Разом зможемо це припинити!

Порядок прийде лише зі здобуттям Національної Держави, до якої нас приведе Українська

Національна Революція!

Вчора Макар, сьогодні Павличенки і Деркач, завтра ти!

Голова ТОО ВО “Тризуб” ім. С. Бандери
Василь Лабайчук

3 comments

  1. володимир

    требую справедливого суду над вбивцями в бiлих халатах!!!!!

  2. Комунофоб

    До речі, відразу після смерті Оксани Макар в ЗМІ з`явилася інформація, що вона померла від передозування наркозу. І в це тяжко не повірити, оскільки смерть виявилася раптовою на фоні позитивної динаміки. Однак цю інформацію моментально зачистили. На лікування ж за кордон ні Оксану Макар, ні Сашу Попову не пустили міністерські чиновники. Саші пощастило дякуючи діагностичному обладнанню Опітца, за що НЕнаші чиновники з нього зробили мало не злочинцем століття. Отож, немає в Україні медицини і не буде, доки нашими умївськими цапами керує кремлівський психопат путін.

Напишіть відгук