Ветеринарна міліція повідомляє

Поділитися

Аби застілля не було приправлене гірким присмаком дбає ветеринарна міліція

Зимові місяці багаті на свята. Традиційно, запрошуючи в гостину рідних та друзів, ми дбаємо, аби на столах було все найсмачніше та найсвіжіше. Щоб застілля не було зіпсоване неякісними продуктами тваринного походження співробітники відділу ветеринарної міліції ретельно перевіряють місця збуту і зберігання такої продукції.

Правоохоронці регулярно проводять перевірки на ринках, складах, переробних підприємствах та інших закладах торгівлі Тернопільщини на предмет виявлення та вилучення недоброякісних, протермінованих та шкідливих для здоров’я продуктів харчування.З початку року за порушення ветеринарно-санітарних норм до адміністративної відповідальності вже притягнуто майже сотню осіб, з обігу вилучено півтонни неякісної та небезпечної для вживання продукції, якою торгували без документів, що засвідчували б її якість та безпечність.
Як зазначив начальник відділу ветеринарної міліції області Богдан Табака, рейдові перевірки триватимуть й надалі, адже такі профілактичні заходи дають результати. Варто зазначити, що минулого року працівники ветеринарної міліції вилучили майже 40 тонн неякісної продукції загальною вартістю 729 тисяч гривень. До адміністративної відповідальності притягнено 254 особи, а сума адміністративних стягнень сягнула 24 тисяч гривень. Призупинено роботу дев‘яти підоблікових підприємств, які порушували законодавство в галузі ветеренарії та санітарії.

Працівники міліції просять допомоги у розкритті резонансного злочину

Тернопільські «беркутівці» розкрили понад дві сотні злочинів та правопорушень