Українські артисти, незрячі виконавці на оркестр львівського Національного театру  ім. М. Заньковецької зіграли концерт.

Лідер гурту ТІК разом з іншими артистами взяв участь у ювілейному концерті незрячих виконавців та оркестру Національного театру ім.. М. Заньковецької «Відчинилося життя».

«Дуже радий участі у такій благородній акції. Приємно було обмінятись позитивною енергією із глядачами, — каже Віктор Бронюк. – Сподіваюсь, ми дійсно зможемо допомогти талановитим незрячим артистам».

Віктор Бронюк разом із оркестром виконав «Сіржине Пірожине» та пісню «Свєта».

Також у концерті взяли участь вокальна формація «Піккардійська терція», Сашко Положинський, Фома з гурту «Мандри», Павло Табаков та інші.

Творчий проект «Відчинилося життя» задуманий і втілений Львівським обласним осередком всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» і оркестром Львівського національного академічного українського драматичного театру

ім. М. Заньковецької — єдиним в Україні професійним творчим колективом, який співпрацює з незрячими виконавцями (диригент – з.а. України Богдан Мочурад), а також зірками опери та естради. Участь усіх виконавців є винятково благодійною, проект не має жодного комерційного забарвлення.

Добавить комментарий